• birçok özellikleri birbirine benzeyen insanlardır.
    -çok geniş müzik arşivlerinin yanı sıra
    -izlenmedik film bırakmamışlardır,dizilere abonelerdir.
    -çay ve kahveyi severler..
    -kışın kar yağsın diye bekler.
    -yazın güneşin doğuşunu seyrederler.
    -arkadaş kavramı çok gelişmemiş olup , dış dünyayı yüzeysel olarak takip ederler.
    genel olarak öğrenciler oluşturur. bunun yanında iş arama süreci ve askerlik öncesi/sonrası döneme dahil olan erkeklerde bu gruba dahildir. anı yaşarken çok mutlu olamazlar.hayatlarında hep bir şeyler eksiktir.lakin iş hayatına başlayınca eskiye özlem duyan insanlardır ayrıca..
  • çoğunluğu şüphesizdir.
  • gecenin bir sihri var. bir sesi. edepsiz bir çağrısı, şefkatli bir kucağı.. koyu lacivert bir örtüsü ve o örtünün altında çırpınan sayısız düşüncesi.. geceler yaşamak içindir. gündüzleri duyulmayan sesleri duymak, söylemeye cesaret edilemeyen sözcükleri söylemek, akıldan geçenleri yaşamak içindir..
  • kendileriyle hesaplaşmaları bittiğinde deliksiz üç sene uyuyacak insanlardır.
  • dün için artık çok geç, yarın için de çok erken durumunu yaşayan, tembel, beceriksiz ve bir iş beceremeyen insanlardır.
  • (bkz: nocturnal)

dünyanın en güzel, en sakin insanlarıdır. geceyi seven, sessizlikte sakinlikte müzik dinlemeyi, sakin sakin oturmayı seven insanlar.
  • kesinlikle sıradan değildirler. düşünen, meseleler üzerine kafa yoran, felsefi insanlardır.
  • bazıları yapacak faydalı bir işleri olmadığından gündüz malak gibi uyuyup ben gece adamıyım triplerine girerler. manası "uyku düzenimin içine ettim geri dönemiyorum :("dur.
  • işin garibi gündüz de uyumuyorlar.
  • apartmanda oturuyorsa en erken işe giden komşularının kim olduğunu bilirler. tuvalet kapısını hiç ses çıkartmadan açıp kapatma konusunda uzmandırlar. sabah 8 ile 10 arası bir yerde olmaları gerekiyorsa genellikle uyumadan giderler.
hesabın var mı? giriş yap