şükela:  tümü | bugün soru sor
  • az evvel vuku bulan istek efendim. ulan ne menem bir şey şu kokoreç aklıma düşünce yemeden duramıyorum. sigaradan çekmedim şundan çektiğim kadar. neyse dostlar ben bir yarım koko sallamaya gidiyorum.

edit: adamı gece vakti yollara düşürten istektir.

öyle de oldu efendim, an itibariyle yuvama dönmüş bulunmaktayım. bir tane yarım sallamaya diye çıktık iki oldu. olsun paşam yarasın diyorum kendime. üstüne birde mahallede ufak büfe tarzında bi tulumbacı dayı var, ona gittim, bir porsiyon da lokma tatlısı yedim. hiç adetim değildir ama esiverdi öyle. şu eylemi gece vakti benle gerçekleştirecek bir tane hatun bulsam var ya, gözlerinin içinden aklını alıp kutup aurorasına uzanan bir yolun düşünü resmederim ona huzur tarlalarına ekilen mutluluk başaklarından taç yaparım, gönlümün kraliçesi derim bir dediğini iki etmem...
    neyse oralara girmicem fazla hiç ağzımızın tadı kaçmasın. böyle serkeş takılmaya devam. bu arada gece vakti diyetlerini bozmuş olup bana özelden mesaj atan yahut aklına koko düşen bütün yazarlara selam olsun. yiyin dostlar yiyin can boğazdan gelir yiyemeyen varsa da yedirin.

yiyemeyen dostlar beni affetsin, onlara özcan deniz'den şu şarkıyı armağan ediyorum beni affet

haydi sağlıcakla kalın, bir başka koko arzusunda görüşmek dileğiyle...
  • gece vakti aniden gelen sıçma isteğiyle sonuçlanacak olay.

eyletmen beni. söyletmen beni.
  • saçma bir istek. koko'nun gecesi gündüzü olmaz. bana sabah 8'de bile geliyor mesela.
  • bol acılı üç çeyrek, yanında turşu suyu...

gece gece, hava da buz gibi... ama hiç farketmez.

aklıma getirdiniz bi kere.
  • arkadaşlar yapmayın gece gece , yiyen var yiyemeyen var, giden var gidemeyen var , bulan var bulamayan var .
    neyse zıkkım olsun, turşu suları burnunuzdan gelsin.
  • an itibariyle gelen aoç'ye gitme isteği. öyle bir istektir.
  • az önce zili çalmadan direk pencereyi kırıp odama girmiş istektir.

offf, yaktınız beni zalımlar. benim gibi adama akşam 1 lahmacun ne yapsın, acıktım. ben gidiyorum çengelköy'e beyler. üç çeyrek izmir üstü midye yapıp döneceğim.

not: kokoreçe domates biber koydurmayan, çengelköy sever kızlar yeşillendirsin lütfen, bişey deniycem.