• az evvel vuku bulan istek efendim. ulan ne menem bir şey şu kokoreç aklıma düşünce yemeden duramıyorum. sigaradan çekmedim şundan çektiğim kadar. neyse dostlar ben bir yarım koko sallamaya gidiyorum.

edit: adamı gece vakti yollara düşürten istektir.

öyle de oldu efendim, an itibariyle yuvama dönmüş bulunmaktayım. bir tane yarım sallamaya diye çıktık iki oldu. olsun paşam yarasın diyorum kendime. üstüne birde mahallede ufak büfe tarzında bi tulumbacı dayı var, ona gittim, bir porsiyon da lokma tatlısı yedim. hiç adetim değildir ama esiverdi öyle. şu eylemi gece vakti benle gerçekleştirecek bir tane hatun bulsam var ya, gözlerinin içinden aklını alıp kutup aurorasına uzanan bir yolun düşünü resmederim ona huzur tarlalarına ekilen mutluluk başaklarından taç yaparım, gönlümün kraliçesi derim bir dediğini iki etmem...
    neyse oralara girmicem fazla hiç ağzımızın tadı kaçmasın. böyle serkeş takılmaya devam. bu arada gece vakti diyetlerini bozmuş olup bana özelden mesaj atan yahut aklına koko düşen bütün yazarlara selam olsun. yiyin dostlar yiyin can boğazdan gelir yiyemeyen varsa da yedirin.

yiyemeyen dostlar beni affetsin, onlara özcan deniz'den şu şarkıyı armağan ediyorum beni affet

haydi sağlıcakla kalın, bir başka koko arzusunda görüşmek dileğiyle...
  • yaşamayanın anlayamayacagı bir durum. şöyle baharatlı, yağı biraz ekmeğine geçmiş, sıcak sıcak enfes olurdu..
  • gece vakti aniden gelen sıçma isteğiyle sonuçlanacak olay.

eyletmen beni. söyletmen beni.
  • saçma bir istek. koko'nun gecesi gündüzü olmaz. bana sabah 8'de bile geliyor mesela.
  • an itibariyle gelen aoç'ye gitme isteği. öyle bir istektir.
  • gece vakti tamam ama mesai saatleri içinde gelmesi çok büyük sorun, çaresi yok. yoksunluk çekiliyor resmen. yazık günah.
hesabın var mı? giriş yap