şükela:  tümü | bugün soru sor
  • komşular tarafından, annenizin anılmasına neden olacak etkinlik.
  • alışkanlık yapar. başlamadan bırakın.
  • (bkz: sözlerini de yazayım tam olsun)

gece vakti gitar çalmak nerden geldi aklıma
    bilmezdim insan geceleri, düşünürmüş sevdiğini
    bu gece anladım seni görür görmez sevdiğimi

ne olurdu eski günler, tekrar geri gelseler
    bak dinmiyor sensiz gözyaşları, sensiz sabah olmuyor
    yine bugece bir umut içimde, bana geri döneceksin

http://www.youtube.com/watch?v=su-qd4yjs5s

(bkz: hardal)
    (bkz: meteor)
  • kendi hayatımda en güzelini, ertesi sabahın köründe başka şehirden gelecek ve otogarda karşılanması gereken sevgiliyi beklerken, heyecandan uyuyamayıp sabahlayarak beklerken yaptığım eylem. klasik gitardı.
  • gece daha yaratıcı olan kişilerin zevk alarak yapacakları eylemdir. güzel besteler çıkarılır, ta ki ev arkadaşlarınız sinirli sinirli uyumak istediklerini söyleyene kadar.
  • kimisi çalar,kimisi de gıcırdatır.
  • komşu bütün gün bağırıp çağırırken, beyin hücreleriniz teker teker yok edilirken beklersiniz. çünkü, tabi ki gece olacak ve o amfinin fişi prize takılacaktır. gündüzleri intikam ateşiyle yanan bünye, geceleri huzura erer bu eylemle. ha, bir de müzik güzel şey.
  • eğer çalan kişi ergense, o kötü sesiyle çaldığına eşlik ediyorsa, üst komşunuzsa ve üstüne üstlük binanın ses yalıtımı kötüyse insanı çileden çıkaran bir eylemdir.
  • günahtır.
  • gece gece şöyle bir videoya rastladığınızda aldığınız gazla yapılabilecek iştir.

pocket pod tarzı bir processor ve bir adet kulaklığınız var ise kimseye zarar vermeden yapmanız gayet mümkündür.