• tiryakilerin iyi bildigi bir huzursuzluktur bu. sigara gecenin bir yarisi biter, dimdizlak ortada kalirsin alacagim bir yer olmadigi icin. birakmak en iyisi aslinda. yaptim oldu.
  • gerçek tiryaki değildir. gerçek tiryaki uyumadan önceki son sigarasına kadar hesaplayıp öyle evine girendir.
  • yakınlarda bir benzin istasyonu varsa tez zamanda bitecek huzursuzluktur.
  • gerçek tiryakilerin asla yaşamadıkları huzursuzluktur.
    tiryakinin açılmamış yedek paketi mutlaka vardır çünkü.
    son sigara hesaplaması yapmak ya da tamamen sigarasız kalmak nedir arkadaş. bu şekilde sigara içenler kendilerine tiryaki demesinler rica ederim.
  • yedek torba.
  • evde hep en az 3 karton bulundurarak düşmediğim durumdur.
  • önlemini almayan insandır. güvenilmez.
  • içerisinde 1 ya da 2 tane sigara kalan paket bitti gözü ile bakılıp bir kenara bırakılır ve yenisi tedarik edilir. böylece evinizde 4-5 paket, içerisinde 1-2 tane olan sigara paketi bulunur her daim...

*
  • ekstrem kesildiği gün benzinliğe girer, arabanın 4 lastiğinin havasına bakar, silecek suyunu doldurur, depoyu fuller 3 karton sigara alırım. 1'ini eve 2'sini bagaja atarım.

maaşlı çalışıyor, tüm alışverişlerimi kredi kartıyla yapıyorum. her halükarda peşin ödeyeceğim. sürekli sigara almaya gitmek benim durumumda saçma oluyor.
  • psikolojik olduğunu düşünüyorum son tek kalınca arka arkaya içme arzusu, paket dolu iken kafayı vurup yatıyorsun.
hesabın var mı? giriş yap