• allah hepinizin belasını versin.

edit: şu başlık gündüz gece gündem olsa da, okuyan bir (1) kişi vazgeçerse bile insanlığa büyük hizmet demektir. başlık tutması gibi ucuzluk peşinde değilim, işbu entrymi de silip gitmeye razıyım (motordan kasıt motorun kendisidir, motosiklet, araba, greyder vs.vs.).
  • o motorun egzozu komple bi tarafınıza girsin .
  • ne oldu şimdi peki? öttürdün bağırdın noldu? ne eline geçti? kime hava attın, zaten hava atacak canlı yok etrafta. kuşlara mı martılara mı yani?
  • seni anlamak istiyorum dostum. 2 gün evde kalınca ruhunun derinliklerine itelemek zorunda kaldığın seni mutlu eden ve haz veren.... şaka lan şaka... o motor sesi gibi seni de bagirta bagirta siksinler emi oksijen israfı dalyaraklar
  • evet kardeşim, tüm kızlar o sikik 100 cc'lik motosikletine aşık oldular, hatta senin yaktığın benzinle doğru orantılı olarak ıslandılar. ne zevki var la şu hareketin aq?
  • ne çeşit bir motor ve ne çeşit bir bağırtma söz konusu, tam olarak belirtilmemiş.
  • allah belanızı versin, eşşoğlu eşşekler.
  • söz mü kalmış. tam sövümlük işte. sövmüyoruz diye sövümlük olaya sövümlük değil demeyiz.
  • bu namussuzların adeta başkentinde yaşıyorum.
    (bkz: gaziantep)
    bazen balkondan saksı fırlatasım geliyor.
  • inşallah kimseye zarar vermediğin, hatta bırak kimseyi memleketin tek bir trafik levhasına dahi zarar vermediğin bir trafik kazasında parçalanarak geberir gidersin.
hesabın var mı? giriş yap