şükela:  tümü | bugün
  • karanlık bir gece. nemli. evde tek başınasın. uzun zamandır tek yaşıyorsun. yalnızlık artık senin için çokta önemli değil, olsa da olur olmasa da. her zamanki gibi 00.30’da yatağına girdin. tek derdin uyumak. biraz telefonunla ilgilendin ama gözünden de uyku akıyor. kapandı kapanacak. o anda bir şey farkediyorsun. adrenalin seviye 3 katına çıkıyor. uykuya teslim olmaya çalışan beynin bir anda kendine geliyor. hissizleşen vücudunda dolaşımı tekrardan farkediyorsun. ensende bir nefes. sonra bir hırıltı. aklına tek yaşadığın geliyor evde kimse olamayacağı geliyor. bunların hepsi 3 saniye sürüyor. arkanı döndüğünde ise onunla karşılaşıyorsun. o.
  • çok korktum yazar kardeş.

geceleri beni koruyabilecek, sıcak nefesini ensemde hissedebileceğim cesur yürekler eqlesin.
  • valla bilader öyle sicak hava var ki o vuran nefes bile iyi gelir,serinletirdi aq
  • zaten pencere açıkken bir yel esiyor ve tam enseme vuran nefes varmış gibi hissettiriyor, beni uyutmuyor, gecenin bir yarısı açtığınız başlığa, yazdığınız yazıya bakın, oldu mu şimdi yazar kardeş?
    yani tam korkuyordum iyice sonra hırıltı yazısını okudum ve iyi geldi, çünkü hırlıyorsa insandır, insansa korkmam.
  • erkekseniz üstünüze bacak atılıyorsa kadındır.
    erkekseniz ve üstünüze bacak atılmıyorsa euzu ile kalkanları açabilirsiniz.
  • benim kedidir. bir de böyle kafamın tam dibine gelir ki kafamı çevirdiğim anda gözgöze gelelim. seviyorum keratayı.
  • bu sıcaklarda üfleyene teşekkür etmemle sonuçlanacak nefestir.
  • sevgilimin nefesidir. vurmadan uyuyamam.
  • ?