şükela:  tümü | bugün
  • an itibari ile yaptığımdır.

uyumaya çalıştım ancak 1 saat kadar uyumuşum akabinde daha fazla uyuyabilmek için gevşemem gerektiğini düşündüm ve o birayı evet o son kibrit çöpüm misali dolapta duran buz gibi birayı çattadanak açtım ve lıkır lıkır içiyorum.

o değil uykum da kaçtı. bir bira daha olsa sonra bir tane daha bir tane daha bir tane daha olsa içecek durumdayım.

sonunun nasıl biteceğini biliyorum. şöyle ki;

birayı içicem ve tekrar uyumaya çalışıcam. belki uyuyabilicem. daha sonra uykunun en rem'inde susuzluk hissiyle uyanıcam mutfağa gidicem ve bir varil su doldurucam ve midem patlayana kadar içicem.

sonra tekrar yatıcam bu sefer uykunun 2. en rem'inde tekrar uyanıp bu sefer de tuvalete koşturucam ve o lanet birayı işiycem.

sonra tekrar yatıcam ve o uykudan zınk diye uyanmak diye tabir edilen durum yerine malak gibi uyanıcam.

(bkz: bile bile lades)
  • bir gece gıcık tutunca öksürmekten uyuyamayıp, kalkıp ballı bitki çayı içmek değildir.
  • an itibariyle yaptığımdır. 31 yaşındayım ve ilk defa yatağımda bira içiyorum sözlük. değişik oldu böyle söyleyince şindi. neyse. çiyırz tüm dertlere!

edit: yazım.