şükela:  tümü | bugün
  • bir iki dakika sonra yapacağım eylem. evet bok bir eylem ama ne yazık ki burnumuza kadar boka batmış olmamızdan ne saat kavramı ne sigaranın zehiri bizi kötü ediyor.

edit: saat 03:53, 2. bitti

edit 2: saat 04:09, 3. bitti

edit 3: 2. gece saat 01:21, 2. paket
  • (bkz: aşk)
  • gece tabuttan kalkıp kan içmekten iyidir.
  • e-sigarayla son bulan eylem. yatağı yakma riski olmadığı için, uyurken bile içebilirsiniz.
  • e-sigarayla son bulan eylem. yatağı yakma riski yoktur, direk patlayarak öbür tarafa gönderebilir sizi.
  • geçtiğimiz 20 yılda sayısız kızı terk etme sebebimdir.

hayatımda sigara ve sigara içen insan istemiyor olmamı önce ben de garipsiyordum ama sonra kadın milletinin kendi manyak heveslerinden asla vazgeçmediğini gördüm ve kendime dedim ki: "feritçiğim, bu embesil maymunlar, 5 yaşında çocukken beyinlerine kazınmış gelinlik giymek, prenses olmak, kraliyet düğünü yapmak hayallerinden ve tutkularından nasıl vazgeçmiyorlarsa sen de sigara içmeyen, yüksek bilinç ve farkındalık seviyesi içinde bir hayat yaşayan, kendini daima eğiten, öğrenen, gelişen, zekasıyla seni etkileyen kadın istemek gibi ancak masallarda mümkün olabilecek hayalinin peşinden gitmelisin."

nasıl, güzel demiş miyim kendime?

sigara içen kızları sadece tek gecelik sikiş macerası olarak yatağıma alıp ertesi gün hayatımdan siktir ettim. hala da aynı kafadayım. hiç pişman değilim.

yalnız, bu yazdıklarımdan, her sigara içmeyen kadın süperdir gibi bir çıkarım yapıp lütfen kendinizle gurur duymayın. sigara içmiyor olsanız da siz hala kadınsınız. hayatınızdaki en büyük hedef, beş yaşınızda kurduğunuz gelinlik giyip prensesler gibi düğün yapma hayalinizi gerçekleştirmekken ve bütün hayatınızı beş yaşında çocuk zekasıyla şekillendiriyorken benden saygı bekleyemezsiniz beybiler. maalesef, bi gram saygı duymuyorum.