şükela:  tümü | bugün
 • not: kaynak kıçım affedersin. kaynak neresi olacak lan? arşiv diyoruz sonra makale yazar gibi yayın mı belirticez amk.? yazılarım, itüsözlük arşivimdendir. arz ederim.

  neredeyse hepsi.
  madem türksün göster ürksün ekolünden gelen, abazan türk erkeği için, halısahada maç yapmaktan bacakları bir ''o'' harfinin silüetini almış bu erkekler için kadın bir myth; türkçe mit, efsane.

  hatta kadın, günlük hayatta o kadar uzak bi varlık ki, o kadar ulaşılmaz ki, ne kadar muhafazakar giyinirse giyinsin, ne kadar başı önünde yürürse yürüsün, laf atıcak illaki bi tavrı, kıvırması, bi memesi vardır. ''meme laa...'' boru mu? hiç dokunmadı ki, nası bi organizma acaba, canlı mı, kendi ekosistemi var mı?

  sonra, bu kadar güzel kız osuruyor olamaz, hayır nası sıçabilir böylesi bi doğa harikası? yakışır mı, o bi tanrıça... işte canlarım, şehir efsaneleri, mitler böyle doğuyor. haliyle delüğanlı kendisini, kültürünün de getirdiği hegemonyayla beraber kadın karşısında; ezik, evrim sonucu maymundan evrilmiş, bi proteinden başlamış tek hücreli olmadığını kanıtlamaya çalışıyor. çünkü ...ve tanrı kadını yarattı...

  tanrının suretinin yansıması karşısında, tek silah; bacaklarının arasındaki. çünkü kadın o ilkel silah olmadan yaratılmış ve eksik! oraya koyulduğunda, kadın kendini tamamlayacak ve nirvanaya erecek, göklere yükselecek, hatta muhtemelen tanrıya yaklaşacak sihirli uçan süpürgeyle... orgazm; tanrıya giden en kestirme yol...

  ...ve erkek kendini yarattı. laflarıyla, o önlenemez kibriyle. gecede 5 posta atacakların hep 2. postada ya iflahı kesildi ya da sana sarılıp uyumak istediler. ve kadın hala yer kürede, hala günlük gaileler peşinde... tanrı artık ulaşılmaz, tanrıyı erkekler öldürdü. başta nietzsche olmak üzere, god is dead.
 • yapamayacağı şeyler söyleyen erkektir. gece postaneler kapalı oluyor netekim.
 • alkollü ise, imkansız.
  değilse, zor.
  gerçi kadınına göre de değişiyor lan...

  neyse, atmışlığım var evet. ancak uzun zaman sonra ilkti sevişme mevzuu. o yüzden atabilmiştim kısacası.
 • 4 attim, sahitlerim var diyen turk erkeginin ikinci gobek kuzenidir. 4 posta ne ki olum. 5i de attiran hatundur; biraz katilim lutfen. patates cuvali gibi yataga yayilmayla olmuyo o isler.
  ha, cikarmadan 5 diyosa, ankarali namiga havale edin o pezevenki.
 • askerden yeni gelmişse arabada 5 evde 15 bile atabilecek türk erkeğidir.
 • 3 dakikada boşaldığını hesaba katarsak 10 bile atabilecek erkektir.
 • etrafta bunlardan çok var.
  sorun bunu söyleyen türk erkeğinde değil, onu bu kadar abaza bırakan türk kızında ve hükümette.
  (bkz: her fırsatta hükümete bok atmak)
 • (bkz: cialis)