• albümlerini sonunda piyasaya çıkarmış bulunan güzide grup. harika bir vokal eşliğinde güzel sözler yazılmış güzel müziklerle donatılmış 'olmuş' şarkılar dinledim albümde. çok da beğendim.

vokal: sibel emek ortaç
    akustik gitar, geri vokal: gökçe bayrakçeken tüzel
    elektro gitar: alper sarıoğlu:
    klavye, piyano, geri vokal: özgür sarı
    elektro & akustik bas gitar: murat tüzel
    vurmalılar: onur ertem

ayrıca: gecegece.org
  • çeşitli sosyal ve psikolojik sebeplerle yıllardır ertelediğim konsere gitme eylemimin başlangıcı olan, yaptığı tek albüm, öncesindeki samimi demo halleri, bünyesindeki birbirinden samimi, içten insanlarla beni kendilerine bağlayan grup.

herşey bir yana, facebook'tan uzun süre uzak olmak böylesine mi bihaber eder insanı kendilerinden şaşırmış durumdayım. sibel emek ortaç gitmiş, yeni bir solist gelmiş. bir an "iyiydi böyle" diye düşünsem de, söz konusu solistin hakkındaki olumlu yorumları görünce heyecanlanmama sebebiyet vermişlerdir.

ah hep ankara, hep ankara. yine albümlerinin lansmanlarına gelecekler artık istanbul'a galiba.
  • başarılı ve özgün şarkılar yapan grup. bir de istanbul'da konser verseler her şey çok güzel olacak.
  • kadrolarında değişiklik yapmışlar. yeni vokalistleri aslıhan kabukçu olmuştur. yeni albüm pek yakında.
  • http://profile.myspace.com/…ofile&friendid=73670174 adresinde harika 4 parçası bulunan ankaralı şirin grup. pinhaniden sonra yeni hastalığımız olacak gibi.
  • saçlarını kısacık kestir
    odanın şeklini değiştir
    çık dışarı görsün şehir
    aslında bu çok zevkli bir iştir.

diye sözlere sahip rana isimli şarkıyı söyleyen ankaralı grup...
  • kendilerini trip-hop'a verseler cok daha sahane olacak aslinda.

ustelik cografya da musait. ingilizin bristol'u varsa turk'un de ankara'si var. bu kadar depresif bir atmosferin icinden nicun bir numb, bir glory box ve hatta bir sourtimes ilhami cikmasin.

angaralinin da hakki her gidenin ardindan "please could you stay awhile to share my grief" diye bagirmak.
  • duymadın mı adlı albümlerinin ilk klibi rana http://www.myspace.com/gecegece adresinden izlenebilecek olan ankara'li grup.
  • sarkilarinin album versionlarini degil de eski myspace versionlarini aradigim grup. bilen biri yesillendirebilirse extra$ukela olur.
hesabın var mı? giriş yap