şükela:  tümü | bugün
  • geceleri nispeten yorgun olan yazarların, tartışmalara girmek yerine duygusal ya da eğlenceli entry'ler girmesi sonucu oluşan durum. sözlüğü gece daha çok sevme nedeni.
  • aslında her zamanki güzelliğindendir. ama benim naçiz kalbim sizi kırmaya dayanamaz azizim. evet evet kabul etmek gerekirse geceleri daha güzel. benim gibi müşkülpesent bir adamın ekşi sözlük sevgisinden geceleri gizli gizli ağladığını da belirtmeden edemiciğim.
  • sabahları kalabalık bir ortam, yoğun müzik, kulaktan kulağa bağırarak konuşulan bir yer gibi.
    kimse kimseyi dinlemiyor da vereceği cevabı tasarlıyor sanki.
    gece sükunet.
  • geceleri takılanların genellikle ya psikolojik sorunlu ya da alkollü olmasından mütevellit sözlüğün renk değiştirmesidir.

gündemden uzak yalnızca sevgili günlük tadında yazılması da buna örnektir. o okumuş bu okumuş bu bana şu ayarı vermiş öteki lol demiş beriki troll demiş öbürüsü hokai yamaşita kombamba demiş kimsenin umurunda değildir.

en absürt entryler en babafingo göndermeler aslında gece oluyor.

shhhhh shhh kimseye söylemeyin böyle iyi rahat durun accık ulen!
  • kesinlikle katılıyorum. gece yazan insanlar bana daha samimi geliyor. uyku tutmaz, bir şeyi kafasına takmıştır, üzgün, sıkkındır veya sarhoştur. genelde bunların hepsi olan insanlar olduğu için geceleri buralar kamera önünden kurumuş çalılık geçen western filmi tadında oluyor. seviyorum bunu.