• sabitlenmiş entry
    pena (video kanalı)'nın yeni konsepti olan ekşi sokakta’nın beşinci videosu.

pena’da ekşi sözlük’teki bazı popüler başlıkları sokaktaki insanlara sorduğumuz röportaj videolarına da yer veriyoruz. ekşi sokakta adını verdiğimiz bu yeni seri için seçtiğimiz beşinci başlık geceleri uyutmayan şeyler oldu.

videoyu izlemek için: https://youtu.be/aa7lz9dceeu
  • 4841 entry daha
    • kafama sıkmak üzereyim susturamıyorum
    • tam dalmak üzereyken başlayan martı sesi.

önce bir tanesi başlıyor, sonra birkaç tane daha katılıyor, ardından onlarcası uçarak ve gaklayarak gecenin içine ediyor.

ne sevimsiz, ne rezil bir hayvansın sen ya.
    • beyni kemirip duran düşünceler ve olaylara dair olasılık hesapları .buaralar söylemek isteyip de söylemediklerim üzerine uzun uzun iç hesaplaşmalar yapıp zombi gibi dolaşmam da ayrı bir nokta tabi...
    • bozacı. gitmiyor bağırıyor bazen saatlerce. kesin mahallede manitası vaar. geçen bir teyze çıktı "hangi devirdeyiz sokakta hala ne bozası? hastamız var yaşlımız var be" diye atar yaptı.

canım teyze.
    • yalnızlık

kafanızı yastığa koyduğunuz zaman farkedersinizki bir hayalinizin olmayışı, tek bir sebep olmadan sizi siz olduğunuz için seven birinin olmayışı, yeni bir güne uyanınca sizi mutlu edicek bir sebebin olmayışı, yeni bir gün daha yaşamak istemeyişiniz ve yanında kalbinize dokunan bir beden olmayışı

kısacası yalnızlık
    • doktora yeterlilik sınavı
      stresten uzun süre uyuyamıyorum, uyuyunca da rüyamda sınav görüyorum.
    • izlenilen dizinin finalini görmek için kasmak. an itibariyle bitirdim. şimdi uyuyabilirim.
    • işsizlik ve gelecek kaygısı
    • mutluyken, keyfi yerindeyken herkes bir şeylerin peşinden koşuyor, kendince çabalıyor. varsa hayalleri için yoksa kendi için. ya mutsuzken? umutsuzken? hayal kırıklığına uğramışken? başarılı ve istediği yerde olan insanların mutsuz ve umutsuzken de mücadeleden vazgeçmediğini düşünüyorum. mücadeleyi başarısız olunca değil vazgeçince kaybediyoruz.

bu aralar bunu düşünüyorum ve bir şeyleri daha farklı yapıyorum.
    • (bkz: kulak ağrısı)

:(( bunu bana neden yapıyosun?
    645 entry daha
    hesabın var mı? giriş yap