• akıllı olsun!!!111
    bana o kadar uzak olmamasına rağmen neden el gibi davranır bu bilmem.
    yaşadığı yer farklı, yaptığı iş ayrı, yattığı yatak, uyandığında duyduğu ses ayrı.
    geçen yıl bu zamanlar gece sadece horoz ve köpek sesleri duyardım, şimdi gece eve dönen sarhoşların, kornaların kılığında giriyor eve. olsun. geçen yıl bu zamanlar son geçen birkaç yıldır hiç aynı olmuyor bende. her seferinde başka, aşırı başka, aşırı başka böyle töbe est bi değişik başka.
    bunu tabiki senin saçmalığına ve karaktersizliğine veriyorum geçen yıl bu zamanlar. hepsi senin suçun. bir efendi ol, bir durul olm! neyse ben gidip yatıyorum, yarın bu zamanlar çok değişik bir şeyler olmuş olacak hayatımda.
    seneye bu zamanlar!! sen de gardını al şerefsiz, ben geliyorum.
  • güzel zamanlardı.. özlemle hatırlayacağım ömür boyu. söz.
  • tüm sülalenin mutlu, içimin kıpır kıpır, yüreğimin umut dolu olduğu zamandı. çünkü güzel kızım yeni doğmuştu.
  • zor günlerdi.. karanlık günlerdi.. dibin dibiydi..

dibin dibindeyken vefasızlık, ihanet duvarına tosladığım günlerdi..

zorluğa, karanlığa alışkınız. ihanet de şaşırtmadı ama vefasızlık bünyeye ağır gelmişti. çok ağır..

neyse.. geçti hepsi, görmedik demeyiz..
  • önümüzdeki yıl bu zamanlar diye söz verilen zaman dilimi.
  • (bkz: pişmanlık)
  • sol ayak bileğim kırık, alçıyla tüm gün evde yattığım günlerdi. son dönemde gidemediğim derslerin, yapamadığım sunumların sıkıntısını yaşadığım günlerdi. yaza da, tatile de bir şey kalmamıştı. şimdi tatil falan yok, sessizce dağılabiliriz.
  • paris eyfel kulesinin altındaki aile çay bahçesinde oturmuş gazetemi okuyor ve kahvemi içiyor, cümle güzel kızı adeta gözlerimle taciz ediyordum.
  • mayıs sonuna doğru başlayıp eylül başına kadar devam edecek muhabbetlerin ana cümlesi.
    cümle içinde kullanımı, geçen yıl bu zamanlar fethiye'deydim.
  • kapalı devre transfer fonksiyonları filan çalışırdım. şimdi daha çok çalışıyorum ama başka şeyler çalışıyorum. değişen tek şey çalışmanın dozunun artmış olması aslında. gençliğim ölmüş ağlayanı yok.
hesabın var mı? giriş yap