şükela:  tümü | bugün
  • saat gecenin 4 ünde telefon titriyor. bir dişi mesaj atmış; "evde cinler var çok korkuyorum hemen gel". inanmadığım için kesin beni kekliyor diye düşündüm, aklı sıra beni eve atacak hınzır da böyle bahane mi olur amk. herneyse aradım, telefonda bağıran çağıran ağlayan bir dişi yakarış. anladım mevzu şaka falan değil aga. la kızım bi sakin ol diyorum, "ev darmadağın oldu, kendimi odaya kapattım. hala sesler geliyor eşyalar sağa sola çarpıyor" dedi. ooo bu gece pompiş var edasından bir anda supernaturel winchester'lara geçiş yaptım. hemen geliyorum dedim çıktım evden, bir yandan da bu kararımı sorguluyorum yolda. cin uzmanı mıyım ben amk yatıp zıbarsana evinde. herneyse vardım eve, kapıyı çalıyorum açan yok. aradım, kapıyı aç diyorum bu odadan çıkamam senin gelmen lazım diyor. abartmıyorum yarım saat odadan çıkmaya ikna etmeye çalıştım. bir yanım "anahtar deliğinden mi gireyim amk karısı" demek isterken diğer yanım mevzuyu merak edip yardımcı olmak istiyordu. alt tarafım da in cin yoksa bu gecenin sonu her türlü çarpışmayla sonuçlanır umuduyla göz dolduruyordu. karı sonunda kapıyı açtı, surat bembeyaz kireç gibi. kekeliyor, titriyor, aksırıyor, tıksırıyor. onlarla adam gibi konuşursak halledilmeyecek sorun yok çekil kenarı dedim girdim içeri. ışığı açtım ve evde ne mi gördüm dostlar? yoldaşlar? romalılar?

hiç bir sikim yok. herşey yerli yerinde duruyor, hafif dağınık. bildiğin ev işte lan.

gittim yanına, o içeri girmemişti. la dedim hani eşyalar havada çarpışıyordu, bi şeyler böğürüyordu ortalık yanıyordu?

valla sen gelmeden önce yanıyordu dedi.

akşam güneşinde göt izleyen esnaf gibi baktım kızın suratına, öyle anlamsız, derin. biraz sakinleştirdim falan. bi yandan da bu panik atak hali geçerse belki bi ekmek çıkar da iki meme elleriz diye bekliyorum. yok aga, karı bildiğin yakmış balatayı. ben yok bi şey dedikçe kaşı gözü ayrı dönüyor. ziyade olsunlar benden bu kadar, sen fazla yalnız kalmamaya çalış bu aralar dedim ve gidiş o gidiş bro. sonra naptı ne etti bilmem.

iyi vakti zamanında götümüzü siktirmedik ine cine.

edit: arkadaş siz ruh hastası mısınız? bu olay bundan bi kaç sene önce bizzat başımdan geçen, şimdilerde gülümseyerek hatırladığım bir anı. kimisi çalıntı demiş, kimisi süsledi püsledi yalan konuşuyor demiş. süsleyecem tabii canlı ana haber sunar gibi şöyle oldu böyle bitti mi yazaydım? sike sürülecek akıl yok lan sizde. ekmek çıkar mevzusu da işin mizahıydı sadece ama böyle bir hikayeye bile edit yaptırmak zorunda bırakıyorsunuz ya insanı amk at kafaları sizi.
  • bunu okuyacağıma devlet bahçeli'nin açıklamalarını okurum daha iyi amk.
  • kurgu kız.

özeti:

--- spoiler ---
    fikfik uğruna cinli eve girmeyi göze almış bir abazanın eli boş dönmesinin öyküsü
    --- spoiler ---
  • akla kemal sunal filmini getirmiş cool story. orada kış kış cinler kış kış deyip, davulla cin çıkartmaya gidiyorlardı. ona benziyor.
  • ellerim bomboş, yüreğimde bir sızı
    ateşe atılmış bir demir gibi kor hala.
  • toniklerde varsa gitmeyin saat zaten 4 olmuş baştan niye çağırmamış siee.