şükela:  tümü | bugün
  • durduk yere moral bozukluğu, ani duygu değişimi, amaçsız hissetme duyguları içinde bulunmak. bir bana mı oluyor bu ya da bir açıklaması var mıdır?
  • dapdağınık odamda, karnım acıktığından üşendiğimden odamda kalmış mısır gevreğini cips gibi yerken bacaklarımı ısıran yakarcalara küfredip kaşınırken elimdeki kolonyayı ölürler umuduyla havaya fısfıslarken geldi bana.

tam tamına 2 senedir hayatımda hiçbir değişiklik yok. hatta daha uzun süredir ama o sıralarda yine iyi kötü bir hayat yaşıyordum. insanlar ileri giderken ben hala aynı sorunlarla uğraşıyorum aynı hayatı yaşarken.

hiçbir değişiklik yok derken aslında eksiliyorum; hayatımdan insanlar eksiliyor, yıllar eksiliyor, şanslar eksiliyor, mutluluk ihtimalim eksiliyor, ben eksiliyorum...
  • hiç olamayacak kadar çok sorumluluğa sahip olunduğu durumlarda gelemeyen, kimi zaman gıpta edilen bir his. kendinin hiçi olabilirsin ama bi başkasının hiçi olma lüksün yoksa mesela. olaya bak! garip.
  • saçları kazıyınca geçendir.

test edildi onaylandı. hiçbir şey olmuyor. sadece hiç yok yere saçları kazımış oluyorsunuz.

şimdi banyoya gidip traş makinesini alıyorsun ve düşünmeden hareket ediyorsun dostum. inan düşen her saç tutamında hiçliğin içindeki piçliği görüyorsun...