• bir fedakarlıktır, takdir edilmesi gerekir. tabi eğer kavga ettikten sonra gittiyseniz sonu hiç iyi bitmeyebilir, bir daha o kızı göremeyebilirsiniz.
  • herkes elden ayaktan çekilip bir taraflarında pirelerle uyurken sevgililer geceye devam eder ilişkide ki usulsüzlüğe karşın hatun kişisi tarafından kendisinden mahrum edilmiş ya da edilmesine anlar kalan her erkeğin koşar adımlarla gerçekleştirdiği eylemdir. genelde cicim aylarında gerçekleşir. her canlı bu eylemi tadacaktır.
  • kapisina gidilen kisi odunun teki degilse mis gibi hareket.

geldi basima bi kere, gecenin bi vakti özledim mesajlari atisinca gaza geldim. kalktim gittim iki kahve aldim, cok sevdigi kurabiyelerden aldim, sigarasi bitmistir diye sigara bile aldim gittim. ben bi sarilir diye beklerken, "niye habersiz geldin?" sorusugyla yikmisti beni.
  • sürpriz mahiyetinde yapılmaya çalışılan eylem olabilir. bazen şehirler arası yolculuk ettirir adama. gerçi, her nasılsa, turkcell operatörünün mallığından ötürü durum anlaşılsa da mission was completed. seneeeeeeee 2011...

edit: başka türlüsü için (bkz: sabahın körü sevgilinin kapısına gitmek)
  • gittikten sonra yapılacakların daha çok önem teşkil ettiği eylemdir...
  • gelebilir, kapım her zaman açık kendisine.
  • yolları gecersin sehirlerarası otobuslerde uyursun bir gara girer sogukta sigara içersin günler de sürebitirmeklir bu eylemi gerçeklestirmek için.. görmeden dönme ihtimali de vardır
  • onunla son bir kez konuşabilmek,gözlerinin içine bakabilmek zor bir ihtimal olsada sarılabilmek için yapılır.gururunu katlar koyarsın çantana ve beklersin evinin önünde..ve o gelir affetmez seni ama yinede içinde son kez görebilmenin kokusunu içine çekebilmenin buruk sevinciyle evine dönersin...
  • romantik bir harekettir muhtemelen tatlı bir sürpriz olacaktır :)
  • bunu her gece yapıyorum dostlarım
    her gece bisikletim ile 27 km gidiyorum kapısının önüne ve bu gecede malazgirt ruhuyla gittim ama yoktu yine...
hesabın var mı? giriş yap