• bir yılbaşı akşamı geleneği olarak bu gece de izlediğimiz, eski günleri hatırlatan unutulmaz redd konser dvdsi.
  • izlerken eskileri özleten konser kaydı. ne güzel, kimsenin elinde sahneyi çekebilecek bir cep telefonu yok. insanların story atmak için değil, gerçekten konseri dinlemek için konsere gittiği zamanlar.
  • unpluggedı çağrıştırmak için ilginç bir isim seçilmiş kayıt. çağrıştırıyor mu, pek tabii. ilgi çekiyor mu, dibine kadar. güzel mi, ne diyorsun! yatmaya hazırlandığım şu saatte beni yerimden oynattı daha ne olsun? böyle mi güzel düzenlenir, böyle mi güzel çalınır/söylenir be redd insanları, pes diyorum, daha başka bir şey bulamadım diyecek.
  • sen kendinde ol yeter in en leziz hali bu albümde söylenmiş sanırım. tekrar tuşuna basıp 7 kere falan dinledim sanırım.

eskimeyen güzel albüm.
  • dvd olmadığı için biramı açıp youtube’dan izlediğim konser kaydı. belki bir yerde bulursam edineceğim.

redd’in redd olduğu güzel zamanlardan. ayrıca boşver şarkısını bizlere kazandırmıştır.
  • bir solukta izlenen ve dinlenen kayıt.
    samimi..
    konserde oradaydım, yine oradaymışım gibi hissettim.
    türkçe rock müzik seven herkesin arşivine katmasını hararetle tavsiye ediyorum bu dvd yi.
    ben pulse ın yanında saklayacağım.
  • efffsane güzel bir albüm yahu. 2007'de yayınlanmış düşünebiliyor musunuz sevgili ekşiciler, bu konser iki bin yedi'de olmuş lan. yedi senedir severek bayılarak dinliyoruz. koca yedi senedir.

zaten bundan sonra da bi albüm çıkardılar düzgün, sonra popçu falan oldular, gaza geldiler, egolar falan. redd'in son samimi halleri gibi.
  • reddin sükela ötesi akustik dvdsi. tek eksik tarafı (dikkat ediniz kötü değil, eksik) 2.0 olması. ara ara açılıp dinlenesi, eve gelenlere bakın burada ne varmış diye izlettirilesi güzellik.
  • müziğin omurgası, içine yerleştirilen duyguların getirdiği bir sonuçtur. bu konser öyle bi konser işte, o kadar sağlam bi omurgaya inşa edilmiş.

2007'den beri her şey çok değişti, en az bu konser kadar, en az redd kadar.
hesabın var mı? giriş yap