• -aloohh
    -alo nihat napiyorsun?
    -kızım napçam uyuyorum. niye uyandırdın.
    -allah belani vermesin yalan söyleme bari arena'da fuhus yapilan oteli basiyorlar kapida senin araba duruyor.
    -hsssk.. (toparlanma ve kapanan fermuar sesi) kızım yok ya öyle şey, benzetmisindir arabayı
    -insallah ugur dündar bir saat konusup rezil eder seni nihat, insallah muzun içinde gelen böcek diye saçmalarsın. bir daha arama beni.
  • sevgilidir ne yapsa yeridir.
  • ''ben de tam seni düşünüyordum bebeyim.'' şeklinde bir cevap verilmesi gereken sevgilidir.

gecenin üçündeki insana ''ne yapıyorsun?'' diye sorulur mu? ya uyuyordur ya da cevabını duymak istemeyeceğin bir şeylerin peşindedir. hal böyleyken neden böyle bir soru sorulur? tabi ki salak yerine konmak için.
  • tecrubeyle ogrenilmis yapılmaması gerekenlerin başında gelen şeydir. ben bunu bir kere amerikada olan bir eski sevgilime yapmistim. sonuclarini asagida sizlere izah edecegim.

lae: ne yapiyorsun?
    sevgili: napicam 3 tane ispanyol kiz aldim, ikisi iki dizimde oturuyor, biri masanin uzerinde, ben un dos tres diyorum, onlar umparsita compre maria diip kivirtiyorlar.

terkedilmedim, ama edilmis kadar oldum !
  • "sevgilim evdeyim, aşk-ı memnu izliyorum" diye cevap alacaktır (aşk-ı memnu'nun tekrarı yayınlanıyor o saatte)

ancak gerçekler öyle değil malesef.. şöyle ki; (bkz: fuck buddy sevgilisine mesaj atarken yaşanan haz/#19148338)
  • sevismek isteyen sevgilidir.
  • güzel bir şeydir sizi düşündüğünü ve ona güvenebileceğinizln büyük kanıtıdır. ama her zaman olması aranan insanı çıldırtıp istemediği şeyler söylemesine neden olabilecek bir eylemdir bunun için en fazla ayda bir kararıdır
  • bencil sevgilidir. şayet sevgilinin o saatte uyanık olduğunu biliyorsa iş farklı. eğer bu bilinmeden aranıp uyandırılırsa sakarya ellerinde şöyle cevap bulacak eylemdir.
    - ananın amını yeme, siktir git yat zıbar.
  • bazen "ne yapıyorsun" diye sorduktan sonra ısrarla kapatmaz telefonu; en az iki saat konuştukca konuşur. ciddiyim.
  • özlenendir.
hesabın var mı? giriş yap