• "die amerikaner haben uns verboten, flugzeuge zu bauen, ich sage, wir werden so viele flugzeuge bauen, dass der himmel schwarz ist und die vögel zu fuss gehen müssen!"

"amerikan'lar bize uçak yapmayı yasakladılar, ben diyorum ki, o kadar çok uçak yapacağız ki gökyüzü kararacak ve kuşlar yürümek zorunda kalacak!"
  • "türkleri severim."
    "bütün dünya almanların daşşağnı yesin."

en güzel sözleri bunlar.
  • ''almanlıktan aldığım tadı hiçbir şeyden almadım ;belki bilardo ... ama yok lan almanlık daha güzel.''
  • '' benim sana verebilecek pek bir şeyim yok aslında; çay var içersen, ben var seversen, auf var wiedersehen... ''
  • eğer kazanırsanız bir açıklama yapmaniz gerekmez eğer kaybederseniz bir açıklamanız olmayacaktır.
  • bolsevikcileri ilk 3 gun ben de destekledim
  • 'brezilya'yı seç de bir koyayım sana'

yeni link
  • -tek millet tek devlet tek lider.

trollük yapmıyorum akp'li kardeşim. bizzat hitler söylemiştir. merak edenler ein volk ein reich ein führer cümlesine bakabilirler.
  • nefret etmeyin, yalnızca sevilmemişler nefret ederler.

makineden daha çok insanlığa ihtiyacımız var.

ben bir imparator olmak istemiyorum, hiç kimseyi yönetmek veya işgal etmek istemiyorum. eğer mümkünse herkese yardım etmek istiyorum. yahudi , erkek, siyah, beyaz..
  • adolf hitler'in hasta ruhunu çoğumuz bilsek de adamın güzel sözleri de var;
    -imanı sarsmak, ilmi sarsmaktan daha zordur.
    -galipleri sorguya almıyorlar.
    -kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın. bunu yaparsanız, kendinize hakaret edersiniz.
    -her şeyde, doğa en iyi öğretmendir.
    -mustafa kemal; bir milletin, bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi, kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır.
hesabın var mı? giriş yap