şükela:  tümü | bugün
  • bunca saçmalığa rağmen hala yaşamak.
  • uzun yıllar bekleyip ekşi sözlükte yazar olmak
  • 25 yıllık ömrümde şöyle bir kız karşıma çıksa dediğim kız karşıma çıktı ve o da beni sevdi.

halbuki düne kadar birini sevebileceğim, birinin beni sevebileceği aklıma bile gelmezdi.

o'na aşık olmayı başardım. o'nun beni sevmesini başardım.

yüzünün gülümsemesini sağladım.
  • uzun zamandır içimdeki umutsuzluk ve boşluk hissi artık yerini umuda bırakıyor. kendime tanıdığım bir zaman var ve bu zaman sonunda çok güzel olayların olacağını hissediyorum. çaresizliği, umutsuzluğu ve yıkımı tattım. hayatım boyunca yine bunları tadacağım zamanlar tabii ki olabilir, hayat bu... fakat ne olursa olsun kalkmasını bileceğim. çünkü ne olursa olsun hayat yaşamaya değer. üzüntüden ve sıkıntıdan kendimi zaman zaman bir yerlerden atmak istesem de her seferinde yılmayacağıma ve hayallerimi kovalayacağıma dair söz verdim. benim başarım da ne olursa olsun mutlu olmayı bilmek, bazı şeyleri akışına bırakmayı bilip sabretmeyi bilmek, anı yaşamak ve etrafındaki insanları da bu mutluluğa ortak etmeyi öğrenmek olsun.
  • 3 gündür, izinli olan 2 kişinin işi de dahil kendi işimle beraber 3 kişilik iş yapıyorum. çok yoruluyorum ama netice almak kadar güzel bişey yok.