şükela:  tümü | bugün
  • kuzeyin yürekli cengaverini kimse yazmamış;

(bkz: johan elmander)

karakter, mücadele, çalışkanlık, azim, samimiyet, teknik... üşüyoruz reis.
  • (bkz: sabri sarıoğlu)

burdan bırakırsam geceye anca düşer.
  • henüz gece olmadığı için bırakmayacağım futbolcudur.

gece olsun, o zaman bırakırım.

edit: gece olduğu için bırakıyorum.

(bkz: mario jardel)

bu herif şu anki zamanda oynasaydı. değil transfer etmek, adını bile telaffuz edemezdik. şu an neymar, ronaldo, messi gibi adamları takımında görmek isteyenlerin hayal kurması gibi.
  • (bkz: andres jose fleurquin)

sadece 1 sezon oynayıp,kalbimizde yer eden aslan. 3 golle sezonu kapatmıştı. inönü'de ve ali sami yen'de beşiktaş derbilerinde 1'er gol ve camp nou'da 2-2'lik barcelona maçında attığı gol. unutmayacağız...
  • belki çok az oynadı, belki kariyerinin sonundaydı ama galatasaray formasını giyen, 'aslan' lakabının en çok yakıştığı oyuncu bence didier drogba'ydı
  • (bkz: rigobert song)
    hagi'den sonra en sevdiğim yabancı futbolcuydu. daha sonra elmander geldi tahtı kaptı ama song reyizin yeri her zaman ayrıdır
  • hiç birisine haksızlık etmek istemiyorum ama kalbim hep hagi diyor.
  • (bkz: dominic iorfa)
  • (bkz: gheorghe hagi) futbolu bırakınca futbol izlemeyi bırakan arkadaşım var %100 gerçektir bu dediğim. bu topraklara birdaha verimli zamanında bu yetenekte topçu gelmez. antreman disiplini olan, oyun görüşü yüksek, skorer, dribling yeteneği olan, topla iyi hızlanan, serbest vuruş ustası, lider, mesafe tanımaksınızın gol atabilen kaç futbolcu sayabilirsiniz. türkiye futbol tarihi bu yeteneklerin hepsini barındıran sadece bir oyuncu yazar. ondan başkasınıda ben buraya yazamam.
  • deniz gezmişlerin idam edilmemesi için oy toplayan, galatasaray denince her zaman onurlu duruşu ve yüksek karakteriyle akla gelen, atatürk'ün söylediği sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı halinin vücut bulmuş ismi: metin oktay.

türk futbolunda gelmiş geçmiş en büyük isimdir bence. iyi ki galatasaraylıyım ve iyi ki metin oktay gibi birisi galatasaraylı.