şükela:  tümü | bugün
 • istanbul 3. sulh ceza hakimliği'nin 06.06.2018 tarih ve 2018/2704 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • seçimlerden sonra ya değerlenecek ya da buraya yazanların içeri alınacağı başlık.

  öncelikle; https://youtu.be/26b0nv5whky?t=43s

  yukarıda bıraktığım videoda bulunan, 2014 mitingine ait "yeni türkiye'de biz yasakları kaldırdık" ifadesi de bu başlığa uygun olacaktır. * ancak, ne yazık ki google'da söz konusu ifadeye dair hiçbir veri çıkmıyor, elimizde yalnızca educatedear'ın remix'i kalmış. * *

  hoş, cumhurbaşkanlığı'nın resmi sitesinden ulaşılabilen habere göre;
  "benim için türklük, kürtlük, lazlık, çerkezlik, böyle bir şey yok. biz yaratılanı yaratan’dan ötürü sevdik, bu kadar basit. türkiye’de kürt kardeşlerimizin yoğun olarak yaşadıkları yerlere en büyük hizmeti biz götürdük. şehir merkezlerinden mezralara kadar, yolundan suyuna kadar eksik hizmet bırakmadık. kültürel ve sosyal haklar konusundaki tüm yasakları biz kaldırdık, tüm engelleri biz kaldırdık."

  sözleri mevcut.

  (bkz: ifade özgürlüğü çok güzel sen de gelsene)

  (bkz: paypal wikipedia booking.com uber)
  (bkz: türsab'ın booking.com'u kapattırması)
  (bkz: 29 nisan 2017 wikipedia'ya erişim yasağı)
  (bkz: uber işi bitti artık öyle bir şey yok)
  (bkz: 30 mayıs 2016 paypal'ın türkiye'den çekilmesi)
 • birilerinin bir görgü kuralı olan sağa-sola tükürmeme kuralına "orada yere tüküremezseniz, burada tükürebiliyorsunuz" ya da kanunen suç olan ve insanların hayatına mal olabilecek bir konuda "batı'da kırmızı da geçemezsiniz, burada geçiyorsunuz" demesinde mahlemelerimiz bir kanunsuzluk görmezken bir şahsın söylediği yalanların buraya yazılmasına yasak koyması türk hukuk sisteminin özetidir. şahıs onlarca kameranın önünde yalan söylemekte beis görmezken bunların yazılmasını mahkeme kararıyla engellenmesi o 'yasakçı batı'dan fersah fersah uzakta olduğumuzu kanıtlar nitelikte.
 • göte göt demenin yasak olduğunu öğrendiğimiz başlık.
  bir avukat olarak merak ediyorum sulh ceza hakimi nasıl bir gerekçe ile bu başlığa yazılanların kaldırılmasına karar vermiş.

  hukukumuza göre kamu görevlisine bir suç vb bir ithamda bulunulduğu zaman bu isnatta bulunan kişiye ispat hakkı tanınır. kişi bu iddiasını ispat ettiği halde ceza almaz. bu başlıkta ise bahsettiğim duruma benzer bir hal bile yok. biz sadece recep tayyip erdoğan’ın söylediği yalanları yazdık buraya. durum tespiti yaptık. eğer erdoğan bunları söylemedim diyorsa ya da söylediklerim yalan değil diyorsa ispat da ederiz.
  bu resmen kendi söylediklerine sansür uygulamaktan başka bir şey değil.
  ne türk hukuku ne de türk halkı bunu haketmiyor.
  daha bugün (bkz: 10 haziran 2018 akp kocaeli mitingi) “uçak fabrikalarını chp kapattı” dedi. açıkça yalan söyledi. halkı yanlış bilgilendirdi. durumun aslını bilmeyenler de bu yalana inandı. chp’ye bir kez daha lanet etti. yuhladı. çok az kişi atatürk’ün gözbebeği olan uçak fabrikalarını demokrat parti, yani adnan menderes’in kapattığını biliyor. ve şimdi de hakimler insanların gerçekleri öğrenmesini engellemek için yazdıklarımızı siliyor.
  (bkz: beyaz zambaklar ülkesi) ‘ni yaşarken şimdi
  (bkz: 1984) romanını canlı canlı yaşıyoruz.
 • burdakikeri sildirirsin; ama geçmişini sildiremezsin recep tayyip erdoğan!
 • (bkz: ne aldatan olduk ne aldanan olduk)

  onlar sildirsin biz gene yazarız.. rte'nin yalanlarından bol ne var.
 • yazılanları sildirebilirsin ama zihinklerdekini sildiremezsin! artık sana gönül rahatlığı ile dikdatör diyebiliriz sanırım. dikdatör olmasan entry sildirmezsin hazımsız. gönder savcılarını bunu da sildirsinler. nereye kadar bakalım. sen mi büyüksün biz mi?
 • umarım tüm entry ler birinde vardır. gelecek için muazzam bir data çünkü.

  tanım: yalancılıktan utanılan başlık.
 • (bkz: tayyip erdoğan'ın sürekli yalan söylemesi)
  hangi birini bırakalım?