• birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu yedi krallık bile dolduramadı. (bkz: game of thrones)
  • hedef ben miyim tayfun
  • bakıyorsun ama göremiyorsun
  • benden bu kadar,
    katilimin gözlerinden öperim.
  • göremezler canım göremezler
    sende benim gördüğümü
    onlar bi yudum nefesler
    aşkım yalan değil, ne de hevesten
    çok bekledim bunu inan
    aç bana yüreğini…

mabel matiz - müphem
  • "see you in another life, brother." — desmond hume to locke right before he negates the swan station's electromagnetic source. (season two, "live together, die alone")
  • "meyveyi soymadan içinden ne çıkacak bilemem yeğen"
  • vizontele'den gelsin:

“burayı seversen burası dünya'nın en güzel yeridir. ama dünya'nın en güzel yerini sevmezsen, orası dünya'nın en güzel yeri değildir.”

yaşadığım konumun bana verdiği mutsuzluk son zamanlarda kafamda sürekli bu repliğin yankılanmasının müsebbibi. her geçen gün artan şikayetlerim yüzünden bu cümleyi sık sık içimden geçiriyor ve genelde sesli bir şekilde “burayı sevmiyorum” şeklinde cevap veriyorum. nasıl olacak bilmiyorum fakat ben artık dünya'nın en güzel yerinde yaşamak istiyorum.
  • “aslında başka şeyler hayal etmiştim ama olsun, var mı öyle pat diye hayale ulaşmak? neler yaşadım ne insanlar tanıdım, çoğunu unutmuş olsam da unutuşun bile bir cazibesi var bence. insan biraz da zamanın içinde süzülmeli, iyi ve kötü anıları birbirine karışıp belirsizleşmeli ve silinip gitmeli. silinmeyecek olanlar da var tabii onlar da zamana bir çentik atmak.”

ahlat ağacı
hesabın var mı? giriş yap