şükela:  tümü | bugün
  • her şey çok güzel olacak...
  • belki birgün benim de bir yoldaşım olur beni hayatına katmak isteyen bir sevdiceğim olur.umut işte umut etmesi bedava beklemesi bir ömür.
  • yarın, bugün yapamadıklarını yapman için bir fırsat, gör ve değerlendir.
  • ahiret var.

yeter ki düzgün insan ol, ona buna hacıya hocaya hurafeye göre değil kuran doğrultusunda yaşa.
  • yüzüklerin efendisi'nin dizisi çok güzel olacak.
  • bir film izlemiştim, adı " v" ile başlıyordu. isminden ziyade birkaç replik hatırımda. fikirlerin kurşun geçirmediğinden, sözlerin en etkili silah olduğundan bahsediyordu.

dahası:
    -"kötülüğün üstüne şeker serpeceğiz" ile umut

-- "çünkü sözler yerine kaba kuvvet kullanılabilse de kelimeler kudretini hep koruyacaktır ! kelimeler, anlama ulaşmanın yollarını ve dinleyenlere hakikatin teleffuzunu gösterir" ile ihtiyacımız olanı işaret etmiş,

---"gerçeklerin gücünü bildiğim sürece kainatı bile fethedebilirim" ile de yolu göstermişti.

abartılı bir şekilde kişisel gelişim klişesi gibi dursa da, bazen iyi gitmiyor mu? mükemmel bir düzen içinde, karşımıza çıkan düğümleri çözerken, bir kurtarıcı beklemiyor muyuz? peki o kurtarıcıyı yanlış yerde arıyorsak? dahası çok yakınsa, sana, fikirlerine, sözlerine? onu senden daha iyi tanıyan yoksa? * *