şükela:  tümü | bugün
248 entry daha
  • aylardan haziran * o ev, o balkon, o martılar...
  • 10 yıl sonra falan yine bu saatler, mevsimlerden sonbahar ve onu bulalı da çok olmuş ...

yağmur damlaları cama vuruyor, sarmaş dolaşız ve dünyanın en salak şeylerinden birine kıkırdıyoruz ^^
  • bana ve benim gibilere bu ülkeyi dar edenlerin cezalarını en ağır şekilde çekip ortadan yok olması...
  • belki bir gün bir şiirin içinde tekrar rastlaşırız seninle.
  • başı dizlerimde kara saçı yayılmış.elime bulaşmış saçının kokusuyla geçiriyoruz akşamı.hiç konuşmasak da olur.müziğe gerek yok nefes alıp verişimiz yetiyor.
  • bir (bkz: station wagon) ile tahminen şu ikisinden
    (bkz: volvo v40)
    (bkz: subaru impreza)
    biri ile araç içinde kamp yaparak türkiye turuna çıkmak.
    kendim kontrol edebildiğim yarı evim ile dağ dere tepe geçiyorum tavanda iki tane bisiklet teki benim için teki hayatımın odak noktası olacak hanfendi için. her gittiğimiz ilin etiketini cama yapıştırıyoruz, geceyi herhangi bir ormanın kuytu köşesine ağaçların altından yıldızlara bakarak geçiriyoruz.
    belki bir gün gerçekleşir.
  • sabah çalan telefonun sesiyle uyanıyorsun. diyorlar ki "norveç vatandaşı olmanızı istiyor."
  • gökkuşağı yavru ışıkların oynadığı bir oyunmuş..
  • gökçeada'ya yerleşip küçük bir sanat atölyesi açmak. kendi kendime seramikti resimdi uğraşır dururdum.
  • yarın dorock txm'de çok sağlam bir grup sahne alacakmış. beni biri oturduğum yerden ışınlasa, dinletse ve geri getirse. milisaniyede ama.
    nasılsa hayal değil mi, kuralım kurabildiğimiz kadar.
19 entry daha