şükela:  tümü | bugün
 • senin, ailenin, partinin, seni sevenlerin, seni destekleyenlerin, senin hirsizligini alkislayanlarin, sessiz kalanlarin, senin zulmune destek verenlerin, sessiz kalanlarin allah bin turlu belasini versin.
 • bu ülkenin sapkın insanlarının günün birinde ilacı bulunmuş bir virüs gibi yok olup gitmesini istiyorum. şiddet, taciz, tecavüz, cinayet gibi insanlık dışı davranışları gösterip, üstüne bir de din kisvesi altında ahkam kesip, toplumun içinde her konuda kendilerini haklı görerek çoğunluk olduğunu düşünen her şiddet yanlısından nefret ediyorum.

  her sabah uyandığımda bugün neye zam geldi, bugün hangi kadın öldü, bugün nerde şehit var gibi soruları aklıma getirerek aslında beni paranoyaklaştıran ve toplum olarak aklı salim herkesi cinnetin sınırına sürüklemeye çalışan, hayatımdaki tüm normlarımı demoralize edip yaşam enerjimi sömüren bu ülkeden de nefret ediyorum.

  bazı iki ayaklılar var ki dört ayaklılar onlara göre daha insanlar.

  dünyayı çocuklar yönetsin, n’olur.....
 • suskunluğumun sebeplerini, bunun müessiblerini, yaptıklarını, yaptıklarının karşısında söyleyemediklerimi, sabahlara kadar düşünüp, kurup sesimi çıkarmayıp kendime ettiğim küfürleri, insanları en zayıf yerlerinden vuranlara, canları cehenneme diye haykırmak istiyorum!
 • büyüklerin bunca uzun yaşadığı bir ülkede,
  bir onur dersi midir çocukların ölümü!

  şükrü erbaş