şükela:  tümü | bugün
201 entry daha
  • (bkz: ronny johnsen)

1 yıl beşiktaşımız'da oynadıktan sonra 1996 senesinde manchester united'a transfer olmuştu. bizimkilerin "top mop oynamıyor yaa" dedikleri adam premier ligde şampiyonluklar yaşadı, yetmedi şampiyonlar ligi kupasını kaldırdı.

edit: kleberson aklıma geldi.

(bkz: jose pereira kleberson)

johnsen transferinden 9 yıl sonra, 2005 senesinde manchester united'tan beşiktaşımız'a transfer olmuştu. brezilya milli takımıyla 2002'de dünya kupasını, 2004'te kopa amerika'yı kazanmıştı. gelecek vadeden bir oyuncuydu ve ayrıca manu'nun ilk brezilyalı oyuncusuydu. ingilizlerin "top mop oynamıyor yaa" dedikleri adam türkiye'ye geldi. ve dedikleri gibi de oldu. top mop oynamadan gitti.
  • baha çörüz, coşkun birdal, şadi çolak, yunus altun ve sedat 3
  • juan eduardo esnaider. hastasıydım isminin.
  • (bkz: mapeza)
  • (bkz: abdoulaye ba)
  • vay be hiç aklıma gelmezdi ekşi de futbol ile ilgili entry bırakacağım. hele benim gibi spordan ,futboldan bi haber olan biri için.
    prekazi ( kesin isim yanlış yazıldı) der giderim .
  • hiç kimse yazmadığına göre gerçekten unutulmuş

(bkz: ufuk talay)
  • kadiri vardı. takımını hatırlayan yeşillendirsin rica ediyorum.
    abuk sabuk şeyler çıktı aramada.
  • pavel nedved.
  • dumitru stingaciu, bogdan stelea, alioum boukar, zdravko zdravkov, ivko ganchev, patrick nijs, dirk heinen, sven scheuer, gheorghe nitu, marko simeunovic, sedin tanovic, carlos roberto gallo, charles da silva, bosko boskovic, kamel kadiri, michael kraft.......
415 entry daha