şükela:  tümü | bugün
  • 19 yıl önce "bu fakirin bir nikah yüzüğü var" diyerek iktidara gelen "zengin olursam bilin ki haram yemişimdir" diyen erdoğan şu an 1500 odalı sarayında lüks içinde yaşıyor.
  • gençliğinizi yediler.
  • bu tabii ki..

la sikik sikik mesaj atmayın...
  • kaset - kurşun kalem

(bkz: kaset nedir?)
    (bkz: kurşun kalem nedir?)
  • gençler siktir edin bilmediğinizi. en kötü 18-20 yaşındasınız. bildiğiniz gördüğünüz rezillik size yetmiyorsa daha da akıl verilecek yanınız zaten yoktur. bakın. oyunuzu ona göre verin.

babanız yaşında adam söylüyor bunu. pişman olmayın

edit: şunu da dün yazmıştım. dursun burada. (bkz: #118783798)
  • aaa olur mu arkadaşlar hemen ilk dersi vermek lazım: kılışdar ssk'yı batırdı. evet defterinize 100 kere yazacaksınız bunu.
  • cahillik ve gerzekliklerinin farkında değiller ve buna rağmen kibirli ve kompleksliler. evet bunu bilmiyorlar.

edit: entariye gelen mesajların yüzde doksanı "boş yapma dayı" formatında, sizin iğrenç jargonunuza ve 3 kelimelik dağarcığınıza tüküreyim. bi de "ben akıllıyım taam mı" formatı var ki en çok onlara gülüyorum
  • 90’lı yıllarda elektrik faturası iki ayda bir gelirdi. kimse de elektrik faturamız çok fazla diye inlemezdi.
    eğitim ücretsizdi örneğin özel okul yok denecek kadar azdı. özel üniversite yoktu.
    sümerbank diye bir yer vardı. vatandaş aklınıza gelecek her türlü kıyafeti hesaplı bir şekilde satın alabilirdi.
    sebze, meyve, süt, süt ürünleri falan son derece ucuzdu.
    bir siyasetçi bir şekilde yolsuzluğa karışırsa istifa ederdi.
    kimse cumhurbaşkanına hakaretten hapis yatmazdı.
    alkollü içecek fiyatları meşrubat fiyatlarına çok yakındı.
    öğrenci bütçenizle bir pubda bir şeyler içebilirdiniz ve bu sizin bir elektrik ya da doğalgaz faturanız kadar tutmazdı.
    televizyonda her şey sansürlenmezdi.
    liste uzar gider. hülasa şimdikinden bin kat daha modern ve medeni şartlarda yaşayan bir toplumduk.
    son olarak önceden ülkemiz mülteci cenneti değildi.
  • grundig tüplü 37 ekran televizyonda bugünkü dünyanın geldiği sonucu başlatan bir olayı canlı izledik.

(bkz: 11 eylül 2001)

hesabın var mı? giriş yap