şükela:  tümü | bugün
  • gereginden fazla sikilirsa bosalamamak gibi bir sorunla kivranacaginiz hatta hastahanelik bile olabileceginiz, prospektusune uygun kullanilmasi sart sprey
  • dişçilerin uyuşturucu spreylerinden farksız hede.. amacı zevk alınan yeri hissizleştirmektir..
    (bkz: yamuluyorsam duzeltin)
  • -nerde kaldın olm. iki saattir seni bekliyoruz, agaç olduk burda. bak hala sallanıyor.
    -abi sorma ya, evden çıkarkan deodorant yerine geciktirici sprey sıkmışım yanlışlıkla. benden pek bi randıman beklemeyin bugün.
  • genel olarak erken bosalma sorunu yasayanlarin kullanmayi tercih ettikleri sprey..penis dis dokusuna lokal olarak uygulanir ve hissiyati azaltarak kisinin normal zamanindan daha gec ejekulasyon olmasini saglar.dozunda kullanilmalidir,a$iri doz penis ucunda yanmaya neden olacaktir.ayrica kullandiktan sonra kesinlikle oral sex yapilmamalidir..
  • kimseye tavsiye etmedigim bi ürün bir kere kullandım sadece ilişkide degil herseye geciktim.otobusu kacırdım sınava gec kaldım moralim bozuldu kız arkadasımla buluşmaya gec kaldım sinirden yere oturdum agladım midem bozuldu tuvalete koşarken geciktim altıma kacırdım.ne biçim yan etkisi varmış be amına kodugumun spreyinin.

not:şaka lan şaka tam zamanında geliyorum her yere *
  • diş hekimlerinin de kulllandığı lokal anestezik madde olan lidokainden başka bir şey değildir.
  • hissizleştirdiği için, kişinin neyin içine girdiğini bile anlamamasına, boşlukta gidip geliyor gibi bir his yaşamasına sebep olan gereksiz bir sprey çeşidi.
  • sanırım futbol maçlarında bacağına darbe alıp sakatlanan futbolcuların bacaklarına sıkılan spreyle aynı çalışma mantığına sahip bu sprey...