şükela:  tümü | bugün
  • gecenlerde aldim kullandim 3saatte bosalamadim .mina koyim. sevgilim bu durumdan cok rahatsiz oldu. kullanmayin gencler

not:saka len saka sevismis imaji vermek istedim sozlukculere :)
  • kimseye tavsiye etmedigim bi ürün bir kere kullandım sadece ilişkide degil herseye geciktim.otobusu kacırdım sınava gec kaldım moralim bozuldu kız arkadasımla buluşmaya gec kaldım sinirden yere oturdum agladım midem bozuldu tuvalete koşarken geciktim altıma kacırdım.ne biçim yan etkisi varmış be amına kodugumun spreyinin.

not:şaka lan şaka tam zamanında geliyorum her yere *
  • -nerde kaldın olm. iki saattir seni bekliyoruz, agaç olduk burda. bak hala sallanıyor.
    -abi sorma ya, evden çıkarkan deodorant yerine geciktirici sprey sıkmışım yanlışlıkla. benden pek bi randıman beklemeyin bugün.
  • daha henüz elime alıp, sürüp küsküme yedirirken boşaldığım spreydir. ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum ve çok çaresizim. buna bir çare bulunmalı artık :(

sözlükçülere sevişiyor ve erken boşalıyor imajı vermek isterdim ancak otuzbir çekmek için kullanıyorum, ne yapayım hayat şartları işte...

edit : ulan bir kere de comboyu bozdurmayın ya.
  • genel olarak erken bosalma sorunu yasayanlarin kullanmayi tercih ettikleri sprey..penis dis dokusuna lokal olarak uygulanir ve hissiyati azaltarak kisinin normal zamanindan daha gec ejekulasyon olmasini saglar.dozunda kullanilmalidir,a$iri doz penis ucunda yanmaya neden olacaktir.ayrica kullandiktan sonra kesinlikle oral sex yapilmamalidir..
  • gereksiz bir üründür bunun yerine bira kullanılması gerekmektedir.
  • böyle ürünlerin hep faso fiso olduğunu düşünürdüm ama bu gerçekten geciktiriyormuş. geçen yaz askere gitmeden önce kanka gazıyla bir kullandım, hala tık yok. böyle ürünler oldukça sekste sınır tanımayız. sadece seks değil, hapşurma, kaba atık, sümük gibi insanı ihtiyaçları da geciktiriyor. hayatını ertelemek isteyenler için bire bir. meğer bunun yüzünden işe geç kalıyormuşum her sabah. üreticilerini kutluyorum.
  • adamin biri tenasul uzvuna, bir arkadasinin tavsiyesiyle bundan sikar. amaci uzun zaman sonra gerceklesecek olan cimayi oldugundan daha uzun tutmaktir. hatun kisi kosede gorulur, dis sartlar olgunlasir, bizimki kiza tam hallenecek ama bi sorun var: kucuk oglan boynunu bukmus...
    oglan el yordamiyla ugrasir ugrasir olmaz. dumene hanim kizimiz gecer, acar agzini, yumar gozunu, yaklasik yarim saat ugrasir ve sonunda: "askom bo nodon kolkmuyo"
    kizimiz -evlerden irak- yuz felci gecirmis gibi yamulmus cemaliyle, agzinin salyasindan bile habersizdir. oglanin basi ise hala yere bakmaktadir ve spreyi aldigi arkadasinin ceddine rahmet yagdirir...

velhasil ne oldugunu bilmeden kullanmamak lazim. maazallah istenmeyen sonuclarin anahtari olabilir...
  • bu tarz ürünler baston gibidir.
    bir kere yaslanırsanız ömür boyu topallarsınız.

ilişkiye girmeden önce,
    partneriniz ile ikişer tane bira için.
    hem sosyalleşin hem de sohbet edip gevşeyin.

gecikmek yada gecikmemek sizin elinizde.
  • doğru dozda kullanıldığında boşalmayacağım diye ölü dedeyi, nineyi düşünmekten kurtaran sprey. sadece bir fıs o da çükün altta v yaptığı kısma. unutulmaması gereken nokta ilişkiden önce tuvalete gidip sıkılan bölgeyi güzelce yıkamak. böylece oral diye tutturan partnerine ızdırap vermezsiniz.

ha 3 bira içer olaya girerim diyenlere gelsin: (bkz: alkol kokulu nefesler)