şükela:  tümü | bugün soru sor
 • geçimsizin teki eşittir canon 450d denebilecek yazar.
 • ben bir geçimsizliğini henüz görmedim ama kendisinin kimi kavramlar çevresinde barikatlar kuranlarla bir geçimsizliğinin olduğu muhakkak.

  feminizm, özgürlük, demokratlık, tutarlılık, parti, inanç, fahişelik gibi konularda sıradışı bakış açılarına sahiptir. sürünün gittiği yerden gitmez, orasında burasında yaralar varsa da, bu, sürünün kendini attığı uçuruma bile bile atlamışlığındandır, muhtemelen son anda birisini kurtarmak amacıyla...
 • canondaşım. huysuzun da teki. bu nedenle aynı yolun yolcusuyuz.. var olsun..
 • her ne kadar sözlüğün bu hızlı ve çılgın kalabalığında birilerini fark etmek zor olsa da, bu farkındalığı yaratabilecek bir yığın yazar olduğunu biliyorum. gecimsizin teki de işte bunlardan biri. hem içerik hem üslup açısından takdir edilesi bir yazar kendisi.

  entrylerini on metreden tanıyan bir okuru olarak, şahsen ben her yazısını okurum. okumakla da kalmam aynı anda kafamı sallarım 'katılıyorum' anlamında. öyle bir yazar işte. on numara.
 • içeriğini üslubunu yediğim cancaz yazar. o olmasa kim girecek bu kadar kadınlı-feminizmli entare bilemiyorum. iyi ki var. gülücük.

  (bkz: tavrına kurban olayım)
 • acaip kategorize ediyor bu adamı yahu. öldürcek beni. gerçek kitapseverler kitapların altını çizmezmişmiş de. internetten kitap almazmışmış da. kimseye kitap vermezmişmiş de. hepsini yapıyorum ben. ama açıkliiim du bi dakka şimdi.

  bi'kerem kitaplarımı benden sonrakilerin okuyup okumayacağı umrumda değil. ondan uğraşmam öyle kitabı benden sonra açanın dikkatini oraya yoğunlaştırmiim filan diye, direk çizerim kitabın beğendiğim yerlerini. genelde kurşun kalemle ama tükenmezle olduğu da görülmüştür. sonra açıp açıp kitabın oralarını buralarını okumayı, kitabın altını çizmekten daha da çok severim. ve hatta kitabın sıkıldığım yerlerinde kitabın orasına burasına bişeyler çizmişsem onları bi sanat dehasının müstehcen birer tablosuymuşçasına süzmeyi de daha bi başka severim. yanına kağıt al diyeceksin. haklısın aslında ama vala hiç bi zaman o kadar sorumluluk sahibi bi insan olamadım.
  internetten de kitap alırım hemiş. ucuz oluyo napiiim.. öğrencüyük, parasuzuk, en ucuzunu arıyoruk. hah bi de kitapları başkalarına vermeme hususu var. köpeğim kitaplarımı yediği için onlara da maddi olarak daha az önem veriyorum artık. mülkiyetçiliğimden de sıyrılıyorum. her isteyene kitaplarımı veriyorum, kütüphanemi boşum boşum boşaltıyorum. şimdi ben gerçek kitapsever diil miyim ki? açıklasın bu yazar bana. ya da kitapseverlerin asabi haylaz bi sınıfına neci koysun beni.

  nise. yetişemediğimiz, sızakaldığımız eylemlerde görüşceğüzz senle bak. söylüyorum işte. ama alkolik hareket engellenemez yaaaniğğ.
 • bana scum manifesto verceymiş. anam ya. ben korkarım öyle manyak aplalardan. kafası atup beni de doğramasın sakun? emma sen bizi koru. amin amin. tübe tübe yutübe. ahah iğrenç bi espri oldu lan. youtube da bizi korusun o vakit. gülücüüükh.
 • mağribileri sevmiyor olabilir. (bkz: #18767221)
 • [mola aldığımız için yazamamıştık, kısmet bugüneymiş.]

  marx'a atıfta bulunmakla, gündelik haberlerle alakalı olarak odatv/ulusal kanaldan alıntı yapılmasını karşılaştırılabilir görmesini çok takdir ettim.

  kapanışı da kendisi gibi yapalım. öncelikle ben kendisinden bağımsız ama kendisi ve kendisi gibi düşünenleri düşünerek yazdım bu entryi.

  [hatta az önce kck operasyonlarındaki hukuksuzluk nedeniyle hapiste hayatını kaybeden birinden bahsettim. artık benden bağımsız olarak ama benim üzerimden ve kendinden de bağımsız olarak ama kendin gibiler hakında fantastik genellemeler yapabilirsin. hadi bye]
 • bir geçimsize göre tane tane "anlatma" hususundaki sabrı takdir edilesi yazar.