• (bkz: copy paste)
  • 5 milyar dolar zarar thy kuruluşuna kalacak olarak görülmektedir. 11 milyar dolar da uçak satın alımı yapılmıştı. thy faaliyetlerinden 15 milyar net borç ödemesi yapacağı tahmin ediyorum. varlık fonu borçlanmaya gidecekti. bu borçları mı üstleniyor?
  • habere konu olan araştırmanın tam metni
  • ilk okuduğumda zemin durumu ve yağışlı havalar aklıma gelip, direkt yere battı sanmama neden olan başlık.
  • 2043'e kadar tek kuruş kâr olmayacakmış.

hey yavrum hey. adamlar 50-60 yaş ortalamasına sahip insanları 'hedef 2071' diye meydanlara toplayıp kendini alkışlattırıyor.

bu adamlara ne 2043 koyar, ne 2143; vizyonları geniş adamların, büyük resmi görüyorlar senin benim gibi 2 aylık hesap kitap yapmıyorlar.
  • kar etsin diye değil “en büyüğü bizde” demek için yapılmış havalimanıdır. lütfen kar-zarar meseleleri ile durumu karıştırmayın. prestij ayrı bir şey .
  • 3. havalimanında yolcu garantisi yok mu, niye batsın havalimanı.
    batsa batsa ülke batar.
  • yolcu garantisi yoksa kolin limak cengiz düşünsün dediğim durum.
  • 3. havalimani transit yolcu merkezi olacak. turkiye'nin buyumesi ve nüfus artisiyla alakasi yok olayin.
  • o değil de, metrosu bile olmayan, en yakın insani yerleşim birimine 30 kilometre uzaktaki bu çılgın projeden uçmaya zorlanacağız yakında, kara kara mecburen über'e vereceğim paraları düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap