şükela:  tümü | bugün
 • "düne." olarak yanıtlanabilen soru. düne dönüp, bugünü yeniden yaşamak. yeniden yaşamak, yeniden... sonsuzcasına, her bugünün bitişinde yine düne gitmek ve yarına başlamak. aynı gün içinde sonsuzca farklı kez yaşamak isterdim. hem en mutlu günüm, hem de en mutsuz günüm olurdu. sonsuz farklı kombinasyonla günü yaşamak nasıl olurdu siz düşünün.
 • 2010 yılının temmuz sonlarına, yazlığa basıp gitmektense birkaç hafta daha direnip girseydim kazanırdım belki o yetenek sınavını...
 • 1995 yılı yeterli benim için.

  - babama evi sattırır ev parasıyla on binlerce uniq .com domain alırdım.

  - 16 sene önce ben 16 yaşındayken babamın ani beyin kanaması geçirip ölmesine engel olurdum

  - eşimle daha önce tanışır, daha önce evlenirdim. (çocuğu gene aynı gün aynı saatte tutturmak için çok uğraşırdım. malum 100milyarmilyon tanesinden 1 tanesi şu anki çocuk)

  - terör saldırılarını engeller ve maximumda sağlam istihbarat sağlardım.

  - kesinlikle ekşi sözlüğü ben kurardım.

  - ve günü gelip bu posta yazdıklarımın muhtamalen şunu yazardım

  boşuna hayal kurmayın. bilinen tüm teorilerde geçmişe gitmek mümkün değildir. olan şeyleri hiç bir şey değiştirmez. gerçekçi olun mk biraz.

  (bkz: dağılın şimdi)
 • evde kimse yokken deli gibi atari oynadığım günlere gitmek yada sokakta saklambaç oynarken arabaların altında sürttüğüm günlere gitmek isterdim.
 • 26 eylül 2013-aralık2013 arası bi yeri beni bi salsanız şu an her şey çok farklı olabilirdi. bi kıza aşık olup hayatı benim kadar boka saran bi insan olmamıştır. üstelik sevdiğimi dahi söyleyememişken... zaten o yüzden kuş uçtu yuvadan. ne kadar malmışım lan neyi beklemişim onca süre. şimdi o kadar uzak olmak öyle koyuyor ki adama.
 • (bkz: euro 2008)

  türkiye mutluydu, biz mutluyduk, dolar 1.17 falandı, terör durulmuştu, çekleri 2-0'dan 3-2 yendik, hırvatlara 120. dakikada gol atıp penaltılarda eledik, boston celtics nba şampiyonu oldu, bir sonraki sezon beşiktaş şampiyon oldu, mutluluktan çıldırdık lan :/