1. evinizdeki borulardan sıkıldığınızda oksijen kaynağı sipariş verip bu sorunu halledebileceğiniz bir site
    (bkz: http://www.gedikgross.com/)
  2. yardım bölümünde, verdiğiniz siparişi, sipariş takip linkinden izleyebileceğiniz yazmasına karşın, sitede böyle bir link bulunmamaktadır. online operatörle chat yaparak siparişinizin durumunu öğrenebiliyorsunuz.

edit: artık sitenin konsepti tamamen değişmiş ve mobilyacıdan çıkıp her türlü zımbırtıyı satan çok daha profesyonel bir hale gelmiş. dolayısıyla bu entrynin ilk yazıldığı tarihteki gudiklik artık yok. kendilerinden yaptığım tek bir alışverişte hiçbir sorun yaşamadığımı, müşteri hizmetlerinin son derece alakadar ve saygılı olduğunu belirteyim. şu an için özellikle mobilya konusunda kaliteli ve ekonomik ürünleriyle gönül rahatlığıyla alış-veriş yapılabilir.
  3. mail adresimi ele gecirip spam atmaya baslamis olan magaza.
  4. yenilenen sitesiyle mobilyadan klimaya,
    ceptelefonundan duvar kirici aletlere,
    5mpix kameradan uyku tulumuna,
    kosu bandindan laptopa

herseyi satan grossmarket,
    bauhaus koctas in upgraded dijital versyonu
  5. gün aşırı posta kutuma düşen kampanya maillerinden midemin bulanması neticesinde "bu bulteni bir daha almak istemiyorsaniz lutfen tiklayiniz" yazısını tıklamaktan yıprattığım kene türü sanal mağaza. hayır basıyorum o işaret ettiğiniz yere "bu şekilde bir eposta adresi sistemimizde kayıtlı değildir." uyarısı veriyor. kayıtlı değil de ben kıçımdan uydurduğum maildeki hayali yazıya mı tıklıyorum birader, göndermeyin o maili yoksa karşı spam saldırısına geçip kırırım o sitenizi.

hadise geçti editi: birkaç gün ardarda tıklamalar ve uzun denemelerden sonra an itibariyle hiç reklam maili gelmemektedir.
  6. normalde gelen mailda istemiyorum vs yaparak listelerden cikabiliyo olsanizda, bir abukluktan dolayi cikamadiginiz durumlarda manuel olarak muracaatla listeden cikartma hizmeti baslatan site
  7. spam mailleri sayesinde kendisinden nefret ettiren şey. daha ne olduğunu bile bilmiyorum , zırt pırt kendilerinin bana attığı mailler yüzünden kendilerine bir şikayet cevabı gönderdim "atmayın be artık" diye ama pek kaile aldıklarını sanmıyorum zira maillerimin gelen giden durumunda bir değişiklik yok. sülük gibi atmaya devam ediyorlar. böylelikle bir şirket kendisini zorla nasıl milletten soğutur anlamış bulunmaktayım.

eğer okurlarsa budan da açık açık yazayım , ben zaten ayar olmuşum , ama olurya bir gün arkadaşım falan sizden bişey almaya kalkar , alış veriş yapmaya gider, hiçbir şekilde tavsiye etmeyecem. ohh olsun.

edit:
    biraz kurcaladıktan sonra:
    "kampanya ve haber mektupları listemizden başarı ile çıkarıldınız. şu andan itibaren mektup almayacaksınız. " şeklinde bir yazı çıktı karşıma, bakalım gelecek mi gelmeyecek mi , ama gelmese bile bundan sonra genede alışveriş yapmam yaw, sogudum bir kere be kardeşim.
  8. mide bulandırıcı bir isme sahip olan site.
  9. anladigim kadariyla pürüzlü calisan bir sanal magaza. koca buzdolabina 34ytl, kücük setüstü ocaga ise 50ytl kargo istiyor. ikisini birden isterseniz kargo icin 50+34 ödemeniz gerekiyor, cok sacma. havale yaptiginizda sistemlerinde görünmüyor ve sizi ugrastiriyor. stokta bulunmayan ürünü stokta gösterip siparisi onayladiktan sonra dahi sizi bu konuda bilgilendirmiyor. günlerce bekleyip defalarca aradiktan sonra stokta yokmus cevabi aliyorsunuz. para iadesi konusunda da yatirdik demelerine ragmen iki gündür hesabimda para falan yok. telefonda sorun cikarmiyorlar, gayet kibarlar; fakat ya acik sözlü degiller, ya da icerde herkes sorunu birbirine pasladigi icin olan bitenden haberleri yok. hep böyle mi calisiyorlar bilmiyorum. yine de su anda magazanin bircok insani magdur etmis olan yeni sayfadan hicbir farki yok benim icin. yazik.

edit: olaydan günler sonra müsteri temsilcisi bayan "ekranda hesap numaranizi vermediginiz görünüyor"* gibi birkaç lagalugadan sonra "paranizi yatiracagiz; fakat sizden bir ricamiz var. gördük ki eksisozluge entry girmissiniz. karsiliginda entrynizi editlemenizi rica ediyoruz"* demistir. sayin bayan, biz burada para basmiyoruz. onu geri alabilmek icin cektigim binbir yalandan, stresli günlerden sonra kusura bakmayin...buyrun size edit.
  10. sitelerinde yer alan ürünün stokta olup olmadığından bir haber olan sanal mağaza. alışveriş yapacak kişinin siparişi vermeden önce telefon edip stok durumunu kontrol etmesi kendi yararına olacaktır.

gedikgross.com hakkında bilgi verin