şükela:  tümü | bugün
 • bundan 2-3 ay içerisinde türkiye'de ciddi bir sıfır, ikinci el piyasası oluşturacak otomobil markası.
 • auto show 2008 fuarının tartışmasız yıldızı olan çin malı otomobil şirketi.

  ferrariler, lamborghiniler ve bilumum çıtır çiroz manken, geely'nin gerçeküstücülüğünün yanında sönük kalıyorlar. öyle bir otomobil ki, atölyede eline çekiç alıp arabasına vura vura başka bir marka otomobile benzeten hevesli reklam kahramanının amatör ruhunu fütursuzca teşhir ediyor. her modelinin tasarımını mercedes, opel, vs dünya devlerine yaptırtacak kadar eklektik, her modelinde bambaşka logolar kullanarak global pazarlama anlayışında bir çığır açacak kadar yenilikçi; megamodern.

  türk yollarında göreceğimiz günleri heyecanla bekliyoruz.
 • kasım ayı içerisinde türkiye piyasalarına girecek otomobil firması. 10 bin $ civarı olacak gelecek arabalar. türkiye satışından anadolu grubu sorumlu olacak.
 • en ucuz modelinin 14.999 ytl'ye satılacağı otomobiller silsilesi. 15.000 ytl verince geriye 1 ytl veriyorlar mı çok merak ediyorum.
 • ulkemizde araba pazarina girmistir. anadolu grup tarafından ithal edilen geely sadece 2 modelini gormekteyiz.
  http://www.geely.com.tr/
 • anadolu grubunun ülkemize ithal ettiği markadır.
  internet sitesinde 3d çizimleriyle iç-dış görünüm olarak inceleyebildiğimiz, gerçek fotoğrafları henüz nete düşmemiş araç.

  sokakta görürsem çekip yollıcam iletişim e-postasına.
  dacia'nın başarısını yakalamak için ülkemiz pazarına hızla dalan diğer markalar için;

  (bkz: samand)
  (bkz: chery)
 • yeni taşındığımız mahallede muhtemelen bizim apartmanımızdan birinin kullandığı otomobil. 2-3 hafta boyunca mercedes zannedip "ulan insan niye güzelim mercedesin önündeki güzelim logoyu söküp başka bi şey yapıştırır ki" falan diye küfrettiydim. sonradan bi baktım araba mercedes falan değil, bunu da aracı ilk arkadan gördüğümde anladım, zira önü merso olan arabanın arka kaputu 2. nesil opel vectranın aynısı! tabi budan sonra arabanın yanında koskoca harflerle yazan "geely" nin şirket ismi falan değil basbaya arabanın markası olduğunu, bunun da bir test aracı olduğunu anladım. ama bundan ötesi bizim mahallede bunun bir de siyahını (test modeli falan değil, adam resmen para verip satın almış yani) görmem oldu. ulan koca istanbul'da bir tek libadiye'de mi satılıyor bu araba anlamadım ki.

  herşey bir kenara, o kasanın 1.3 motorla nasıl gittiğini gerçekten merak ettim şimdi. hoş, sacın tenekeden yapıldığını varsayarsak çok da zor olmasa gerek. velhasılı kelam dandirikten bir otomobil.
 • volvo'nun yeni sahibi.
 • umarım lenovo'nun ibm'in pc bölümünü alması gibi pozitif bir etki yapar onlara volvo'yu almak. şüphesiz bir sentez olacak bu olay. bir yanda sağlamlığıyla bilinen volvo, bir yanda çarpışma testlerinde vasat bir performans sağlayan gelly. bu gidişle çin'lilerin bir sonraki hamlesi de baidu tarafından google veya microsoft'un bir departmanının alınması olacak heralde.

  gelly'yi uzun vadede başarılı olacak bir marka olarak görüyorum, zaten geçmişleri de var. çakma çin malı muamlesi yapmak acımasızlık olur gibi. volvo'yu alarak ciddiyetlerini açıkça ortaya koydular zaten. önyargılar yıkılabilirse uygun fiyata alınabilir bir araba. 3yıl veya 100 bin km garanti de veriyor. başlangıç için düşünebilecek seçenekler arasında.
 • 5 yıl / 150,000 km garantili otomobiller pazarlamaya baslamis cinli otomotiv devi.

hesabın var mı? giriş yap