şükela:  tümü | bugün
  • henüz pek fazla oyun desteklemeyen, beta sürümündeki nvidia yazılımı. buradan indirilebilir. en son sürücüleri vs. bulup haber de verebiliyor.
  • henüz işletim sistemleri xp olan bilgisayar kullanicilari için bir halta yaramayan yazilimdir.
  • optimizasyondan anladığı "fulleyim mi abi?" olan bir yazılım.
  • sadece güncel driverların takibini yapmak için kullandığım yazılım. gerçi şon günlerde bağlantısal problemler yaşatıyor, umarım bir an önce düzeltirler.

sistem gereksinimlerim şu anki oyun piyasasındaki tüm oyunlar için fazlası ile yeterli olduğu için de optimizasyon vs ile de uğraşmıyorum. ilerleyen günlerde ihtiyaç dahilinde kendisini kullandırtacak gibi.
  • son günlerde yüklü olan tüm bilgisayarlarda 'geforce experience encountered an error and must close' şeklinde hata veren program. şimdilik tek çözümü beklemek gibi görünüyor.
  • türkçe dil seçeneği aktif iken açılmama sorunu bugün gelen güncelleme ile hala devam etmektedir. forumlarda kısa bir gezinti sonucunda görüldüğü üzere aynı sorun başka dillerde de mevcut. yeni güncellemeye kadar sorunu çözememiş olmaları ise ilginç.
  • son gelen günceleme ile birlikte açılmama sorunu giderilen program.
  • şu ana kadar bana tek sıkıntıyı windows 10'a ilk geçişte yaşatmıştır onun dışında şukela çalışmaktadır. yeni sürücüleri indirir oyun içi video kaydı yapar, optimum ayarları yapar hatta isterseniz tek bir ayar çubuğu ile özel ayar yapmanıza izin verir. kısacası, işe yarar bir programdır.
  • beta aşamasındaki sürümüyle birlikte önceki demode görüntüsünden kurtulmuş, kullanışlı bir hale gelmiş.
  • son güncellemesi ile baya güzel olmuş. özellikle oyunları tek tuşla kaydetmek ve twitch ya da youtube üzerinden canlı akış yapmak baya basitleştirilmiş.

herhangi bir oyuna girdiğinizde alt+z'ye basarak menüsü açılıyor ve istediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz. kaydettiğim oyunun tekrarına baktığımda da oyunun kaydına başladığımda ve kapağımda menü ayarlarını göstermemesi de ayrı bir güzel olmuş.