şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • nvidia'nın stream aracılığıyla oyun oynatma servisi. oyun bilgisayarına sahip olmadan oyunları oynayabilmenizi sağlıyor.

  https://shield.nvidia.com/…reaming-with-geforce-now

  (bkz: onlive)
  (bkz: gamefly)

  edit: onlive'dan farkı: nvidia shield cihazı almanız gerekiyor sanırım.
 • fiyatı 20 saat oyun için 25$ olacak denilmekte. piyüü o neydi gız. biz oyunu torrent'den indirirken giden elektrik parasına acıyoz bir de saatine para vermek. ama çok güzel bir deneyim.

  kaynak: donanımhaber
 • buluttan oyun oynama şeyi. hemde 1080gtx kalitesinde. memleketimizde muhteşem internet hızıyla nasıl olacak bilmiyorum. ücret aylık 8 dollar. 8tl olsa muhteşem. tabi altyapı falan olmayınca bu iş zor. bir süre daha beklemek lazım. özellikle türkiye de.
 • eğer inputlarda gecikme olmazsa oynarken çok çılgın olabilir. eğer ücret oynanan saate göre alınırsa, ki bence öyle olacak, birazcık tuzlu olacaktır ve gerek yok derim. yok amma aylık 8 dolar demiş arkadaş. öyle olursa dolara 4 tl desek. 32 tl den aylık çok uygun bir fiyat, ki bence saçma derecede iyi. kimse donanımını yenilemez o fiyata, herkes go'cu olur.
 • kuzey amerikada çıkıyor. beklenen tarih mart. ilk kayıt olunduğunda gtx 1060 ile 8 saat, gtx 1080 ile 4 saat oynama hakkı alıyorsunuz.

  ayrıca aylık geforce now üyeliğine 7.99$ veriyorsunuz.

  sonrasında gtx 1060 ile her 20 saate, gtx 1080 ile de her 10 saate 25$ veriyorsunuz.

  kartın sıfırı 600 dolar. kartı 10 gün kiralasa fiyatını çıkarıyor adamlar.

  internet kafeciliği buluta taşıdığı için nvidiayı kutluyoruz.
 • nvidia ülkemizde sunucu açmayacağı için bize birşey ifade etmeyen hizmet.
  100'lerce ms gecikmeyle oyun oynamak mümkün değil.
  birde üstüne akn belamız var zaten. o veri akışını sağlayacak internetimizin olmasına 5-6 sene var minimum.
  fiyatlara gelirsek herkesin belirttiği gibi çok pahalı.
  bu kartlarla oyun oynamayı isteyecek kadar oyuna tutkun olanların ayda 10 saatle 20 saatle yetinmeyeceği açık.
  doğal olarak herkesin belirttiği gibi kartın kendisini satın almaya göre çok yüksek maliyetler çıkıyor.
 • mac için bir şekilde beta programına girebildiğim oyun.istedikleri tüm özellikleri sağlıyorum 2.4ghz router hariç, eu serveri yeni açıldı 57 ping alıyorum önerilen 60 ping aşağısı zaten.eğer online olmayan bir oyun oynacaksanız müthiş bir hizmet skyrim, witcher3,, space engineer gibi oyunlarda denedim.lag yok fare kontrolüne biraz alışmak gerekiyor.100 mbit internetim bazen low qualty veriyor görüntüyü modemin 2.4ghz olmasına bağladım ama pek emin değilim.şu an para vermeden denediğim için gayet oynanabilir bakalım ücretlendirmesi nasıl olacak.
 • az önce 13" macbook pro ile denediğim sistem. internet 15 mb/s falan şimdilik sadece fortnite deneyebildim normal olarak mac versiyonunu kurmuştum oyun çıktığında, low da bile aşırı kastığı için silmiştim. nvidia bulutta ise görüntü gayet akıcıydı, internetten dolayı çok az lag vardı yarın pugb için deneyip entryi güncellerim.

  edit:pubg biraz olmadı sanki, yani kalite düşük mouse sensivity ayarlanmıyor daha da gelişmesi lazım.