• kullanmadığı klişe kalmamış olan dizi. bu satırları yazarken kusmamak için kendimi zor tutuyorum.

-orta yaşlı zengin karizmatik ( bana göre değil ya neyse, tamam diyelim )
    -kadir kıymet bilmeyen huysuz kadın, bu kısım adamın ihanetini haklı çıkarmak için önemli.
    -kadının tek derdi estetik makyaj olan, güzel bir şey söylüyormuş gibi laf sokan kokona arkadaşları.
    -ne iş yaptığı belli olmayan holding, holdingin fakir kadından olan kızını kabul etmeyen kötü kalpli patronu.
    -esas adamın aşık olduğu, karısının tam tersi hayat dolu kız. yaşadıklarından dolayı zenginlere kinli, tam bir femme fatale. ve ilk tanışmada uçurtma uçurma, gofret yeme, çiçek çalma(!) gibi çılgınlıklar.

bunların hepsi bir yana, en cringe olanını sona sakladım. bilge balıkçı var lan dizide. şaka yapmıyorum. izleyen görün. aşıklara öğüt veriyor filan. 2020 yılında diziye bilgi balıkçı koymuşlar.
  • of yine mi karısının huysuzluğu yüzünden onu aldatmak zorunda kalan holding patronu takım elbiseli erkan petekkaya?
  • fragmanında, 50sinde azmış bir tekenin, karısını, çocuklarını bırakıp, sorunlu bir lolita iddiasında olan kadının peşinde koştuğunu gördüğüm, müziği de kıro bir romantizm içeren, çaptan düşmüşlerin yanısıra kendini duyuramamış oyuncuların kadrosunda yer aldığı ve kusma hissi uyandıran leş bir atv dizisi. (özür dilerim şebnem bozoklu ama nasıl kabul edersin böyle bir diziyi)
  • mide bulantısı ve kusma gibi ifadeleri bir şeyleri yorumlarken kullanmamayı tercih ediyorum. hatta hiç kullanmadım. ayıp olduğunu düşünürüm çünkü.

o fragman var ya o fragman midem neredeyse fiziksel olarak cidden bulandı. neyini yazsam az kalır. kızı yaşında olan güya çekici genç kızla evli adamın ilişkisi mi, bu ilişkiye karısı sorunlu zaten uydurması mı holding mi takım elbise mi salak salak diyaloglar mı diz boyunu aşan ahlaksızlıklar mı saçma sapan da bir arabesk koy biraz kadına şiddet biraz kadına aşağılama oh miss gibi atv diziniz hazır. bir de genç kızın çekici seksi görünsün diye garip garip çekimleri genç taze lolita imajı (bkz: başkası adına utanılan anlar) simit satın onurlu yaşayın ya bu rezilliklere ortak olmayın. para mı şöhret isteği mi yaptırıyor bu oyunculara bunları diyorum ama bazıları ünlü zaten. sizin topluma biraz olsun borcunuz yok mu sizce de içiniz rahat mı abi ya hakkaten. sizin hak ettiğiniz şey bu varoşluk mu? dizideki hiçbir oyuncunun gerçekten bunu hak ettiğini bu kadar düşük insanlar olduğunu düşünmüyorum ama kendinize saygınız olsun biraz. ama yokmuş bunu anlamış olduk.

tekrar söylüyorum.

(bkz: simit sat onurlu yaşa)

dizinin de 5 bölüm göreceğini düşünmüyorum. bu kadar salak yerine konulmak bizim halkımıza bile fazla.

gece gece fragmanı gördüm sinirlendim ya. aşırı haklı bir karar olarak tv açmıyorum zaten internette gördüm.
  • yandaş kanalın yeni azgın teke dizisi... aşk maşk diye diye ne meşrulaştırdılar yalnız karıyı-kocayı boynuzlamayı...
  • kadınları aldatmayı haklı kılan üstelik tam da kadınlar gününde yayınlanan sikko iş.dizide iki kadın var biri çirkef aldatılmayı hakkeden kadın imajında diğeri de evli erkekle oynaşan metres rolünde yani orospu.ulan tam da kadınlar gününde kadınlığı yerle yeksan eden 2 rolle kendini kadinlara izletmeye calisan dizi.
    ulan ben erkek olarak rahatsiz oldum paçozluk ve basitlik akiyor diziden.tebrikler osman sinav.
  • bence tanışma faslı çok saçma, üst düzey bi yönetici damdaki deli bir kızla gece pilav yemeye gitmez, böyle zincirden kurtulmuş deli danalar gibi özgürlük tribine girmez, gereksiz samimi bahar’da ekstra eğreti durmuş.noldu yani beyaz yakalı birden aydınlanma mı yaşadı? öyle olmaz bu işler senaristler, sizin vizyonunuza ben ne diyim. azıcık zamana yayaydınız da bu uçurtma uçurup gofret yiyerek hayatın keyfine yeni yeni vardığını sanan kart zamparayı yutturmaya çalışmasaydınız, ı ıh olmamış
  • atv'nin yeni mide bulandırıcı dizisi
  • kanal atv olunca orospu, piç demek serbest galiba. yok öyle, ya bütün kanallarda sansüre son vereceksin ya da yandaş kanala da kol gibi cezayı sokmayı bileceksin rtük efendi. öyle aldatmayı onaylatmak için evdeki kadının ne kadar şirret olduğu mesajını alttan alta verilmesini de anlamadık sanmayın.

son olarak şebnem bozoklu, seni vasat. bu kadar layık olduğun bir iş daha olmamıştı. oyuncularıyla, kanalıyla, karakteriyle cuk oturmuşsun. umarım son işin olur, bir daha tutunamazsın.
  • gel demesin ask
    boyle igrenc bir iliskiye ask adi verilmesin
    atvnin reklamlari donen aldatan masum es dizisi.
hesabın var mı? giriş yap