şükela:  tümü | bugün
  • tv8'deki sabah programı.
    an itibariyle birbirlerine söz geçiremiyor, laf geçiyorlar sanırım.
    erkek konuşmacı kadın konuşmacının kulağına verilen sesi kadın konuşmacının kaldıramadığını ima edip duruyor. kadını küçümsüyor.
    kadına "sunucusun sen, haberi ver ben yorum yapıcam" diyor. kadın da haber esnasında sezen aksu'nun "cibilliyetine.." falan diye bir şarkı vardı diyor. neden bu şarkıyı da sevdim şimdi, anladınız siz vs. diyor. resmen inceden küfür ediyor.
    adam az evvel ayağı kalktı, "ne yapıyorsun, sen orada nasıl çocuk tahtaya çıkmış gibi gazete okuyorsun" diyor elinden kağıdı aldı, kadını taklit ediyor.
    tv8 görsün bu ekibi, sevmiyorlar birbirlerini, laf sokuyorlar ama derin derin sert bir şekilde.
    bak ben yazarken hala profesyonellik dışı üstüste konuşuyorlar.
    adamın derdi, kadın önceden haberi okuyup yorumlaması, sanırım. asdasdasd nasıl bir soğuk savaş bu. seren ve cengiz kıskanılmış ben söyleyeyim.
    plaza koktu buralar. tv'de canlı davranış psikolojisi deneyi. insan psikolojisi ve egosunu daha da çıplak göremezsin. izleyici anlamıyor diye, neler dönüyor bu ekranlarda. bkz.egonlarezilolmak bkz.sevmediğininsanlaçalışmak bkz.üstünükapamayın