şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tv8'deki sabah programı.
  an itibariyle birbirlerine söz geçiremiyor, laf geçiyorlar sanırım.
  erkek konuşmacı kadın konuşmacının kulağına verilen sesi kadın konuşmacının kaldıramadığını ima edip duruyor. kadını küçümsüyor.
  kadına "sunucusun sen, haberi ver ben yorum yapıcam" diyor. kadın da haber esnasında sezen aksu'nun "cibilliyetine.." falan diye bir şarkı vardı diyor. neden bu şarkıyı da sevdim şimdi, anladınız siz vs. diyor. resmen inceden küfür ediyor.
  adam az evvel ayağı kalktı, "ne yapıyorsun, sen orada nasıl çocuk tahtaya çıkmış gibi gazete okuyorsun" diyor elinden kağıdı aldı, kadını taklit ediyor.
  tv8 görsün bu ekibi, sevmiyorlar birbirlerini, laf sokuyorlar ama derin derin sert bir şekilde.
  bak ben yazarken hala profesyonellik dışı üstüste konuşuyorlar.
  adamın derdi, kadın önceden haberi okuyup yorumlaması, sanırım. asdasdasd nasıl bir soğuk savaş bu. seren ve cengiz kıskanılmış ben söyleyeyim.
  plaza koktu buralar. tv'de canlı davranış psikolojisi deneyi. insan psikolojisi ve egosunu daha da çıplak göremezsin. izleyici anlamıyor diye, neler dönüyor bu ekranlarda. bkz.egonlarezilolmak bkz.sevmediğininsanlaçalışmak bkz.üstünükapamayın
 • bu programda sunucu bir bayan arkadaş var, iki kelimesinden biri kocam olsa zengin olsa kaslı olsa yakışıklı olsa vs.vs. yahu program sunuyorsun tamam öncesinde saçma sapan evlendirme programları sunarak insanları zehirlemiş olabilirsin de be arkadaş hiç mi ders çıkarmadın. insanları devamlı bu vasıfsız düşüncelerle yorman yerine işini yapsan. programını sunsan. bla bla bla.
 • programda seda akgul oturdu hakan'a bazanin ne oldugunu anlatiyor.. dinledi dinledi en son "kardesim gidin giysilerinizi dolaba koyun" dedi. ınsanlarin koskoca odalari her yere koyabilecekleri dolaplari olamiyor hakan bey siz zenginlik icinde yasarken bunu dusunemiyorsaniz yorum yapmayin.
 • dedikodu kavramını gömüp televizyonda dedikodu yaptığının farkında olmayan bir hakan ural ve başarısız bir evlilik deneyimi yaşayıp kadınlara evlilik ve ilişki tüyoları veren bir seda akgül barındıran program. *
 • şu dakikalarda programda şeyma subaşı aşırı şekilde övülüyor. çok tarafsız bir program olmuş, ben tatmin oldum.
 • hayatımdaki 2. aşırı işsiz yılını yaşadığım için bu programı da bol bol izleme fırsatım oldu.
  öncesini bilmiyorum, ben izlemeye başladığımda seda akgül ve hakan ural, masanın iki ucunda, magazin haberlerini yorumluyordu. gel zaman git zaman diğer ilginç haberleri de yorumlamaya başladılar, bunda hem malzeme sıkıntısının, hem de masa başı magazin programlarına gelen yoğun eleştirinin etkisi olsa gerek.
  gördüğüm kadarıyla seda akgül hem moderatör hem yorumcu olarak takılıyor, hakan uralverilen haberleri yorumluyordu.
  seda akgül’ün tarz ve tavrını beğenmesem de, ikili olarak iyi bir uyum yakaladıklarını, programın gün geçtikçe daha da gelişip popülerleşeceğini düşünüyordum. hatta sabah ve öğle kuşağındaki alışıldık işlere göre daha olumlu sonuçlar verebileceğine inanıyordum.
  ama seda akgül, işin en akıcı kısmında, belki daha çok para belki daha çok ün ve sansasyon, belki bilemeyeceğimiz bambaşka bir nedenle, stratejik bir hataya imza atarak programdan ayrıldı. programın ve partnerinin, parlayan yıldızına olan katkısını göremeyip, daha yaygınca izlenen bir kanalın uyarlama bir formatını sunmaya başladı. üstelik dünyanın en anlamsız en uyumsuz en gereksiz dörtlüsünden biri olarak. 4 kadın zamanı isimli bu kanal d programı tutmayıp yayından kaldırıldığında, seda akgül de başını duvarlara taşlara vuracaktır.
  gelelim programın şu anki haline. akgül yerine gelen, adını bilmediğim moderatör ve kadın yorumcu kadrosundaki esra eron, kimsenin ne dediğini ne diyeceğini merak etmeyeceği, sıradan, sönük tipler. hakan ural karşısında arada bir lafa girmek dışında bir şey yapamıyorlar. zaman içinde ya programın sonunu getirecekler, ya da yerlerinden olacaklar. hakan ural’ın karşısına, kendisi gibi yüksek enerjili biri lazım çünkü.
  hakan ural’ı yıllar evvel ünlüler çiftliği’nde de izleyip bir ekran karizması olduğunu düşünmüştüm. hakkında işsiz güçsüz, kadın parası yiyen, mafya bozuntusu, berbat oyuncu gibi bir dolu eleştiri olsa da, bu programda sergilediği personasını beğeniyorum. hatta bazı zamanlarda benle aynı şeyi düşünüp hissederek söylemesine de şaşırıyorum.
  ev hanımlarının yoğunlukla ekran başında olduğu bir saatte televizyonda olmasını, elbette diğer alternatifleri göz önünde bulundurduğum için olumlu buluyorum.
 • (bkz: esra eron)un bir an önce gönderilmesi gereken program. işsizlikten değil hakan ural’ın halini tavrını, muhabbetini sevdiğimiz için izliyorduk ama partner çok vasat, bön bön bakıyor, hala genç kız triplerinde, sohbet etmekten öte sadece aptalca mimikler, el kol hareketleri yaparak ve ben çok güzelim sırıtmasıyla oturan bir kadın. acunun böyle birini sunucu yapması büyük yanlış. yanına dolu dolu bir kadın bulabilirse, keyifle izleriz.
 • programa magazin tedarikçisi olarak, şarkıcı yaşar ipek'in kız kardeşi, seren serengil'in görümcesi hazal eylem ipek şafak'ı almışlar. hazal'ın şıp şıp dudaklarını büzerek konuşması sabahları içimiz açıyor.
 • müdürden duyup, bir an fiil olarak söylediğini ve beni kocavağını zannetmiştim. böyle isim mi konur ? (bkz: göt korkusu)
 • normalde uykusuz gecelerimde denk geldikçe tekrarını izlediğim, ama bugünkü yayınlarını ne var ne yok diye ileri sara sara izlediğim magazin programı.

  sonuç: iki gündür ülkede olay yaratan arda turan skandalıyla ilgili tek bir cümle, görüntü dahi yoktu.

  acun'un kankasının vukuatıyla ilgili acaba nasıl bir yorum yapacaklar merakım böylelikle giderilmiş oldu. teşekkürler tv8.