şükela:  tümü | bugün
  • tv8'deki sabah programı.
    an itibariyle birbirlerine söz geçiremiyor, laf geçiyorlar sanırım.
    erkek konuşmacı kadın konuşmacının kulağına verilen sesi kadın konuşmacının kaldıramadığını ima edip duruyor. kadını küçümsüyor.
    kadına "sunucusun sen, haberi ver ben yorum yapıcam" diyor. kadın da haber esnasında sezen aksu'nun "cibilliyetine.." falan diye bir şarkı vardı diyor. neden bu şarkıyı da sevdim şimdi, anladınız siz vs. diyor. resmen inceden küfür ediyor.
    adam az evvel ayağı kalktı, "ne yapıyorsun, sen orada nasıl çocuk tahtaya çıkmış gibi gazete okuyorsun" diyor elinden kağıdı aldı, kadını taklit ediyor.
    tv8 görsün bu ekibi, sevmiyorlar birbirlerini, laf sokuyorlar ama derin derin sert bir şekilde.
    bak ben yazarken hala profesyonellik dışı üstüste konuşuyorlar.
    adamın derdi, kadın önceden haberi okuyup yorumlaması, sanırım. asdasdasd nasıl bir soğuk savaş bu. seren ve cengiz kıskanılmış ben söyleyeyim.
    plaza koktu buralar. tv'de canlı davranış psikolojisi deneyi. insan psikolojisi ve egosunu daha da çıplak göremezsin. izleyici anlamıyor diye, neler dönüyor bu ekranlarda. bkz.egonlarezilolmak bkz.sevmediğininsanlaçalışmak bkz.üstünükapamayın
  • bu programda sunucu bir bayan arkadaş var, iki kelimesinden biri kocam olsa zengin olsa kaslı olsa yakışıklı olsa vs.vs. yahu program sunuyorsun tamam öncesinde saçma sapan evlendirme programları sunarak insanları zehirlemiş olabilirsin de be arkadaş hiç mi ders çıkarmadın. insanları devamlı bu vasıfsız düşüncelerle yorman yerine işini yapsan. programını sunsan. bla bla bla.
  • programda seda akgul oturdu hakan'a bazanin ne oldugunu anlatiyor.. dinledi dinledi en son "kardesim gidin giysilerinizi dolaba koyun" dedi. ınsanlarin koskoca odalari her yere koyabilecekleri dolaplari olamiyor hakan bey siz zenginlik icinde yasarken bunu dusunemiyorsaniz yorum yapmayin.
  • dedikodu kavramını gömüp televizyonda dedikodu yaptığının farkında olmayan bir hakan ural ve başarısız bir evlilik deneyimi yaşayıp kadınlara evlilik ve ilişki tüyoları veren bir seda akgül barındıran program. *
  • şu dakikalarda programda şeyma subaşı aşırı şekilde övülüyor. çok tarafsız bir program olmuş, ben tatmin oldum.
  • hakan ural'a helal olsun seda gitti yinede programı tek başına izletebilir kılıyor. pardon la yanında biri varmış...

acun'un en başarısız transferi sanırım esra oldu baya averaj biri. konuşma üzerine bi program için uygun değil, ne söyleyeceğini merak etmiyorsun. kısacası hakan konuşuyo esra da bizimle birlikte hakan'ı dinliyor. ama mesela survivor panorama'daki sunucu sürekli omzu açık elbise giyen kızı koyabilirdi. onun çok güzel söze katılımları oluyor ve kızlarda istisna bir özelliktir ki espri de yapabiliyor (bkz: kızların espri yapamaması) hakanla çok iyi paslaşırlardı... haa ama sadece o yeter mi yetmez çünkü onunda karakteri biraz alttan alma üzerine o omzu açık kızımız tam bir sunucu. o yüzden hakan'ın karşısına seda akgül gibi ofansif olan sevdiğinide sevmediğini de rahatça ifade edebilecek biri lazım...
    biliyorum acun bey okuyorsunuz, bi düşünün bunları eheh.

edit : acun bey baya baya dediğimi yaptınız bari "eyv krdşm" mesajı ataydınız. omzu açık sunucumuzu (bkz: nur tuğba algül) almışsınız tamam güzel dursun o orda fakat ofansif karakterimizi sevmedim. oraya olmamış o, değiştirelim bence. esat'a da soralım bi ama. neyse akşamki maçı napıyoz kadro tamam mı?
  • (bkz: esra eron)un bir an önce gönderilmesi gereken program. işsizlikten değil hakan ural’ın halini tavrını, muhabbetini sevdiğimiz için izliyorduk ama partner çok vasat, bön bön bakıyor, hala genç kız triplerinde, sohbet etmekten öte sadece aptalca mimikler, el kol hareketleri yaparak ve ben çok güzelim sırıtmasıyla oturan bir kadın. acunun böyle birini sunucu yapması büyük yanlış. yanına dolu dolu bir kadın bulabilirse, keyifle izleriz.