şükela:  tümü | bugün
  • kenan doğulu'nun unutursam fısılda filmi için yaptığı soundtrack.çok güzel bir çalışma olmuş.emeğe sağlık...
  • farah zeynep abdullah'ın şan dersi alarak kendi sesiyle yorumladığı şarkı. 1970'lerin kostüm, makyaj ve saç stili oldukça yakışmış. hoş.

buyrun
  • su sarkinin sozlerini bir kiz bana soylese herhalde once agzim acik dinler; sonra da askim allah benim belami versin hic birakma beni diye sarilirdim

sozleri:

gel ya da git, böyle yapma
    sensiz kalbimde sızı var
    son nefese kadar değilse
    unuttuğun bir sözün var

sev ya da git, öyle bakma
    artık canımı acıtma
    şansını fazla zorladın
    ben de insanım sonuçta

ben de delirebilirdim
    yoldan çıkabilirdim
    yapmadım, kıyamadım sana

hep keyfini bekledim
    yollarını gözledim
    bir küçük kıvılcım istedim
  • doğru sözleri şöyle:

gel ya da git, böyle yapma
    sensiz kalbimde sızı var
    son nefese kadar değilse
    unuttuğun bir sözün var

sev ya da git, öyle bakma
    artık canımı acıtma
    şansını fazla zorladın
    ben de insanım sonuçta

ben de delirebilirdim
    yoldan çıkabilirdim
    yapmadım, kıyamadım sana

hep keyfini bekledim
    yollarını gözledim
    bir küçük kıvılcım istedim
  • derinden derinden vuran şarkı.
  • nedense aylin aslım'a çok yakışacağını düşündüğüm şarkı. aylin bide sen düşün istersen.
  • fena guzel bir sarki olmus. kenan dogulunun bu sarkiya dokundugu belli , sakin sakin devam edip nakaratta hircinlasiyor. ılk dinledigimde bal gibiye benzetmistim havasini. varmis bi sebebi.
  • filmdeki açık ara en iyi şarkı.
  • tuhaf ve mantıksız bir emir cümlesi.
    belli ki bir yerde biri var, ismi nursena olsun ve esenyurt'ta ikamet ediyor farz edelim.
    bir de burakcan var, o da beşiktaş'ta diyelim ve ayrı dünyaların insanları oldukları gerçeğini es geçelim.

burakcan nursena'yı seviyor ve ona ya gel ya da git diyor. nursena kabul ederse beşiktaş'a burakcan'ın yanına gelecek, etmiyorsa da esenyurt'ta kalmaya devam edecek değil mi? değil. burakcan'ın mantığına göre gelmiyorsa esenyurt'tan da gitmesi lazım. mantıksız nokta da bu. "madem bana gelmiyorsun orada da durma amk git defol bağcılar'da yaşa" diyor burakcan. kal ya da git dese olacak halbuki.

burakcan'ı son derece haksız buluyorum ve işsizim.
  • "ben de delirebilirdim
    yoldan çıkabilirdim
    yapmadım, kıyamadım sana"

sözleri durup durup takılıyor insanın diline, delirebirenlere saygıyla..