şükela:  tümü | bugün
 • birkaç güne kadar adını sanını duymadığım site. geçen hafta aradığım bir ürün sadece bu sitede vardı. pahalı da bir üründü. kendimce risk aldım, sipariş verdim, ertesi gün geldi. sağolsunlar, temiz bir alışveriş oldu.
 • piyasada 250+ fiyat çekilen samsung m3 1tb usb 3.0 harddiski 189+kargoya aldım ve 1 günde elime ulaştı. gerçekten güzel alışveriş sitesi.
 • -ge bure
 • hepsiburada çakması site. sahipleri muhtemelen r10 sitesindeki ekşi sözlüğe reklam veren suserleri görmüş ve reklamını yapmak istemiş. neymiş efendim çok zor bulunan ürün bulunmuş yok tertemiz alışveriş olmuş. yok ucuza almış. yaratıcı olun biraz. ne o öyle basit yorumlar.
 • sırf piyasadan 30 lira kadar daha ucuz diye kahve makinesi sipariş ettim bu siteden biraz korkarak.

  siparişimden sonra ne bir onay maili, ne sipariş durumu ile ilgili bilgi maili geldi. şifre yenileme maili istedim gelmedi, telefonları da çalmıyordu. aha dedim yandı paracıklar.

  sonra iletişim adreslerine mail attım, 30 saniye sonra filan dönüş yaptılar mail server'ımızda arıza var diye. salı gecesi verdiğim kargo perşembe günü ulaştı. ama şöyle bir sıkıntı var; sürat kargo ya da aras kargo seçeneği var sadece. iki ucu boklu değnek olmuş biraz. ben aras'ı seçtim sorun olmadı (olmamasının muhtemel sebebi iş yerine söylemem ve kurumsal olarak çalıştığımız firmalardan biri olduğu için geldik bulamadık edemedik yapamamaları).

  fiyatları gerçekten uygun gözüküyor çoğu üründe, muhtemelen pazar payı elde etmek için çok düşük kar marjı ile satış yapıyorlar.

  reklam olarak entry yazanlar varsa eğer baya üzüleceğim bedavaya yazdım şu entry'yi. :(
 • sitenin ismini gördükten sonra yazları dedemlerde kalırken babaannemin bana ge burayaaa diye bağırıp yanına çağırdığı zamanlar geldi. tasarım olarak hepsiburadanın birebir aynısı gibi görünüyor ama onlarca site varken ne kadar süre ayakta kalabilir orası muamma
 • sitelerinde comodo güvenlik sertifikası vardır. güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  zaten güvenlik sertifikası olmayan bir alışveriş sitesi olamaz. comodo ev ssl - 2048-bit ssl (secure sockets layer) diye geçiyor bu sertifika.

  ben bu sitenin ofisine bizzat gidip ekran kartı aldım. mağazadan al diye bir seçenekleri vardı aradım gelip almak istediğimi söyledim. gitttim çay kahve ısmarladılar bahçelerinde ağırladılar. açıkcası benim kalbimi çoktan kazandılar. ayrıca neredeyse tüm ürünleri türkiye distribütör garantilidir.
 • artık web sitesi isimlerinin iyice bokunun çıktığının göstergesi olan alışveriş sitesi

  (bkz: gelbura ne lan)
 • ssl sertifikası bulunmayan alışveriş sitesi. tasarım olarak hepsiburada'yı andırıyor.

  gittigidiyor, hepsiburada veya n11 sitelerinde aynı firmanın mağazalarına erişebiliyorsunuz. dolayısıyla kredi kartı ile işlem yapacaksanız bu kanalları tercih etmenizi tavsiye ederim.

  edit : tamam varmış ssl, o benim hatam . ama eleman direk "rakiplerinin paralı askerleri" diye girmiş. daha sıçtığınız bok dereye ulaşmamış bir de bu firmalar bana para verip sizi mi kötületecek amk. özgüvene bakar mısın*. boktan domaininizle, hepsiburada çakması tasarımınızla iyi yolculuklar.
 • ssl sertifikası bulunan web sitesi.
  ana sayfada https yönlendirmesi yapılmadığı için, ilk açıldığında http protokolü ile açılıyor.

  şuradan girebilirsiniz

  edit: takıldığın şeye bak hafız, tamam sen en iyisini biliyorsun sağlıklı yönlendirme falan. anladık biz seni... de konu bu değil. ssl var mı ? var.