şükela:  tümü | bugün
  • iki sekilde mumkun olanlardir.
    1- gelecegi dogru tahmin ederler.
    2- gelecegi kendi istekleri dogrultusunda dizayn ederler.
  • bugün ytü'de 4 adet mentorun yaklaşık 6 saatlik android 101 eğitimine katıldım. bu adamlar çok ilgili ve bilgili. elindeki her şeyi sunmak için çabalıyorlar. turkcellin en iyi projesi budur. ilerde html5 ile oyun geliştirme de eklenecekmiş.
  • mobil oyun tasarımıyla alakalı yapmış oldukları bootcamp'in videolarını paylaşmışlardır.

https://www.youtube.com/…nrxoa2a/videos?app=desktop
  • reklam gibi olmasın ama andorid' e yeni başlayanlar ya da türkçe kaynak arayanlar için gayet faydalı içerikler barındırıyorlar.
  • denk gelebildiğim kadarıyla, android, ios ve windows platformlarında uygulama yazmak isteyenlere rehber olabilecek tek* türkçe kaynak.

*elbette tek değil ama içerik zenginliği ve gerçekten faydalı bilgilendirme açısından tek.
  • özellikle android geliştirme konusunda fikir sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağını, nasıl ilerleyeceğini bilmeyen insanlar için her şeyi adım adım ve gerektiği gibi anlatan platform.
  • java eğitimleri bilal'e anlatır gibi ve açıklayıcı. günlerdir onlarca web sitesinden okuyup anlayamadığım şeyleri adamlar takır takır anlatıp yaptırıyor. helali var.
  • ön edit: reklam için para almadım ama vermek isterlerse de hayır demem. *

sadece “öğrenilen her bilgi topluma harcanması gereken bir borçtur” felsefesiyle size arduino, web tasarımı, android ve birkaç programlama da daha yardımcı olacak siteyi bırakıyorum.

site içinde alınan eğitimin yanı sıra, online sınavına girip sertifika alabiliyorsunuz. kendinizi geliştirin suserler. siz öğrenin, başkasına öğretin, var olan veya ilerde olacak çocuğunuza öğretin. öğrenin ve öğretin ki daha ilerici bir toplum olabilelim. çünkü bana göre gelecek,programlama üzerine kurulu bir dünya haline gelecek.

arduino ve web tasarımında bilgim dahilinde elimden geldiğince yardımcı olmaya bir yeşil kadar uzağınızdayım.