şükela:  tümü | bugün
  • geçen sene katılıp dolu dolu günler geçirdiğim zirve. okuyacağım bölüm hakkında aydınlanma yaşadım resmen. katılımcıların, orada etkinlik sahiplerinin bizlere olan yakınlığıda dahada sevdirdi orayı. bu sene üniversiteye hazırlanacak arkadaşların mutlaka gidip görmesi gereken bi zirve olduğunu düşünüyorum. sorusu olanlar yeşillendirebilir.
  • seçeceği bölüm konusunda kararsız olanların katılaması gereken etkinlik. katılımcılar sosyal bilimler alanında uzman hocalar tarafından yönlendirilip yanlış bölüm seçme hatasını yapmaktan kurtulmuş olacak.

(bkz: http://www.gelecegimsosyalbilimler.com/2018/)
  • geçen sene katıldığım ve mesleğinde tecrübeli akademisyenlerden eğitim aldığım kendimi geliştirip kararlarımı netleştirmemi sağlayan zirve.
  • gençliğimi geri verseler katılacağım zirvedir.
  • nette gezinirken reklamını görüp nedir ne değildir diye bakınırken sonunda kendimi başvurmuş olarak bulduğum zirve. geçen sene de yapılmış katılanlar varsa yorumlarını yazabilir mi?
  • yazılanlardan okuduğum kadarıyla geleceğim sosyal bilimler zirvesi keşke benim zamanımda olsaydı dedim. bende tercih döneminde bir çok etkinliğe eğitime katıldım ama hepsi ücretliydi ve bana çok yararı olmamıştı çünkü her eğitimde neyin ne olduğunu anlattılar. bu zirvede hukuk okumayı düşünüyorsan dava sürecine girebileceğin atolye var demiş birisi vay beee . işte böyle olursa öğrenci deneyimlerinden yola çıkarak daha sağlam karar verir.
  • iki gün sonra başvurusu biten ve katılamayanların pişman olacağı zirvedir.
  • duyduğuma göre katılımın ücretsiz olduğu zirvedir. katılanların fazlasıyla karşılığını alacağı düşüncesindeyim...
  • tercih yapacakların ve katılmayanların üzüleceği zirve.