• amk sokağında tek gözü kör kedi buldum.2 aylık.bıraksam ölecek orada çok belli.

kafasına çocuklar çata-pat sıkmışlar.her tarafına yapışmış.
    aldım röntgen çektirdim falan veterinerde.3 tane kurşun kafa tasının içinde.adam alamayız masada kalır dedi.çok riskli.çokta yaşamaz haberin olsun diye de uyardı.

çıktım veterinerden.bindim arabaya yaktım sigara.

ben bu kediye bakabilirmiyim diye sordum kendime? çünkü tek gözü yok,yürürken düzgün yürüyemiyor,kurşunlardan biri ağzının orada ve şırınga ile beslenmesi lazım vs..

yapabileceklerimi,yapamayacaklarımı ve ona verebileceklerimi tarttım.onu mutlu edebilirmiyim onu düşündüm? yaşatabilirmiyim vs..

arkadaşları aradım fikir aldım.

ee be orospu evlatları;

ben kedi için bu kadar düşünüyorum.olur mu olmaz mı diye?

sen nasıl bir şerefsiz yaratıksın ki; ilk önce şans veriyim sonra yok zaman geçtikçe kaçına uyuyor,yok kaçına uymuyor diye senelerimi yedikten sonra siktir edeceksin?

sen kimsin lan?

iş ve iş bulma kurumumusun, beni stajyer mi gördün de uygun mu değil miyim diye bakıyorsun?

benim kalbim yok mu? duygum düşüncem yok mu? kaç sene mi vericem sonra çıkıp ben hep seni tarttım ama şimdi tartma işlemi bitti uygun değilsin?

hoşt..

kimse kimse ile ilişki devam ettirmek zorunda değil ama çıkıp gelecek göremedim yalanını,çıkıp 2-3 seneni piç ettikten sonra senle uyuşmuyoruz demesini de bana anlatamaz.

başlamıcaksın kardeşim ilişkiye.o götü boklu egonu törpülyeceksin ve hayır diyeceksin en baştan.karşı tarafta yoluna gidecek.

ilişkilerin, ağzına sıçtınız bu modern sandığınız fikrilerinizle.
  • bugünün varlığını hice sayip kendisini yalnizca paranin soğuk kollarinda isitacagini varsaymaktadir.
  • gelecek kavramının paradan ibaret olması durumunun acıklı hikayesi, acınası durumu, acı hayatı.

edit: yaş ilerledikçe daha iyi anlıyorsun, zaman çok değerli.
  • adam evli, çocuğunu bırakamadığından boşanamıyor...e nerede bunda gelecek.
    tabi ki it gibi sevsem de ayrıldım.içim parçalandı ama yapacak bir şey yok.
  • bu benim sevgilim. 15 gün bile olmadan ayrıldık ama bu süre zarfında çok bağladı kendine namussuz. doğru kadın bu dediğim anda terketti yalan bahanelerle. ailesi alevi olduğumu duyunca bu işin olmayacağını söylemiş, tabii inanmadım hangi devirdeyiz derler. paranın kokusunu alamadı hatun kişisi, bahanelere sığındı ve gitti. özel üniversitede psikoloji 2. sınıf okuyordu, sanırım gelecek görmedi bende. seneye okula gidecektim biliyordu ama neyse sağlık olsundur.
  • ayrılmadılar ama bunu kanıtlamak için evlendiler. daha ünili bile değilller
  • yeteri kadar sevmeyen taraftır. gelecek görülebilenden ziyade birlikte yaratılması gereken bir hede hödödür.
  • bir gelecek beklentisi varsa dogru hareketi yapmis, gidip kendi basina trilyoner olabilir. bence lanetlenmeli, bir daha asla "gelecegi olan" bir sevgilisi olamamali. (turk filmlerindeki kotu kadin kahkahasi var burada.)
  • kimse sırtında kambur gibi bi insanı taşımak istemez eğitim düzeyi ne olursa olsun hayaller uyuşmayınca biter, bitmeli de zaten geçmiş olsun hayırlı olsun
  • haklı olan kızdır
hesabın var mı? giriş yap