şükela:  tümü | bugün
 • annen seni şimdiden çok seviyor evladım
 • marty de gelmedi, hiçbir filme kendini kaptırma evlat.
 • ne olursa olsun ortaokulda biraz ders çalış ve iyi bir yer kazan salak insan
 • yakın zamanda bir kez daha emin oldum ki çocuk sahibi olmak gerçekten çok zor bir olay. doğduysan seni gerçekten hayatımda istediğim içindir biricik kuzum. biliyorum ki yorulup yetişemeyeceğim, bazen gerçekten bunalacağım zamanlar olacak ama sen hep beni, seni ne kadar çok sevdiğimi bilerek ve dünyanın en iyi annesi olarak anacaksın.
 • eğer dünyaya gelmişsen annen parayı bulmuş, kıbrıs'a gitmiş, seni yapmış demektir, en büyük başarısı sen olacaksın bu durumda, e bir bakıma zamana karşı yarıştığı yaşlarda şu sıra, dikkat ettiysen kendisi 3. tekil kişi olarak bahsetmekte kendinden, çünkü çok zor be çocuk, valla zor, yani anne olmak, eğer dünyaya gelmezsen anlayış göster o yüzden, bağışla beni, annen de umarım bağışlar kendini;
  ha olur da gelirsen ben artık eski ben olmam zaten, dünyaya yeniden senle beraber gelirim herhalde...
 • (bkz: adiloş bebe). üzerine söz söylemeye gerek yok.
 • emin ol evlat sen 30 yasi a geldiğinde de memleket cok iyi durumda olmayacak.

  muhendis olmak istersen, emin ol asgari ucrerin 1 tik ustunde calisma hayatina baslayip, debelenerek kendini gostermeye çalışacaksin.

  işletme okursan tam sıkıntı.

  doktor olursan paran cok,vaktin hiç olmayacak.

  vs.

  avukat olmayı istersin insallah evlat. bu memlekette davası olan bitmez. oyle ben cok kariyerli bi avukat olucam,herkes beni taniyacak bilecek kafalarina girmezsen rahatça para kazanip, rahatça tatilini yaparsın.
 • sevgili kızım adana,
  hayatta tek mecburiyetinin iyi bir insan olmak olduğu bir hayat verebilmişimdir sana umarım.
 • kusura bakma dostum. seni yapmayı hiç düşünmedik. evleneli 12 sene oldu. sensiz dolu dolu 12 sene geçirdik ve daha nicelerini geçireceğiz. dünyada 8 milyar insan yaşadığı söyleniyor. seni dünyaya getirip, zaten fazla olan nüfusu daha fazla artırmak istemedik.

  yo dostum yo yalan söylüyorum. olmayacak annen ve ben bencil insanlarız. çocukları sevmediğimiz için hiç seni yapmayı denemedik bile. üzgünüm evlat bu dünyaya bir kere getirilmişiz. kendimiz için yaşamak bizim için en iyi seçim. sana hayatımızda yer yok. emin ol bu dünyayı görme şansın olsaydı zaten bize hak verirdin. sana vereceğimiz ilgiyi 2 adet iran kedisine veriyoruz. 12 senedir keşke bir çocuk yapsaydık demedik. belki toplum gözünde kötü insanlarız ama dürüst kişileriz. üzgünüm dostum. senin için yapabilecek bir şeyimiz yok.