şükela:  tümü | bugün soru sor
  • annen seni şimdiden çok seviyor evladım
  • marty de gelmedi, hiçbir filme kendini kaptırma evlat.
  • yakın zamanda bir kez daha emin oldum ki çocuk sahibi olmak gerçekten çok zor bir olay. doğduysan seni gerçekten hayatımda istediğim içindir biricik kuzum. biliyorum ki yorulup yetişemeyeceğim, bazen gerçekten bunalacağım zamanlar olacak ama sen hep beni, seni ne kadar çok sevdiğimi bilerek ve dünyanın en iyi annesi olarak anacaksın.
  • (bkz: adiloş bebe). üzerine söz söylemeye gerek yok.
  • sevgili kızım adana,
    hayatta tek mecburiyetinin iyi bir insan olmak olduğu bir hayat verebilmişimdir sana umarım.
  • kusura bakma dostum. seni yapmayı hiç düşünmedik. evleneli 12 sene oldu. sensiz dolu dolu 12 sene geçirdik ve daha nicelerini geçireceğiz. dünyada 8 milyar insan yaşadığı söyleniyor. seni dünyaya getirip, zaten fazla olan nüfusu daha fazla artırmak istemedik.

yo dostum yo yalan söylüyorum. olmayacak annen ve ben bencil insanlarız. çocukları sevmediğimiz için hiç seni yapmayı denemedik bile. üzgünüm evlat bu dünyaya bir kere getirilmişiz. kendimiz için yaşamak bizim için en iyi seçim. sana hayatımızda yer yok. emin ol bu dünyayı görme şansın olsaydı zaten bize hak verirdin. sana vereceğimiz ilgiyi 2 adet iran kedisine veriyoruz. 12 senedir keşke bir çocuk yapsaydık demedik. belki toplum gözünde kötü insanlarız ama dürüst kişileriz. üzgünüm dostum. senin için yapabilecek bir şeyimiz yok.
  • merhaba minigim,
    cok ilginc biliyor musun hic tanimadigin birine karsi boyle bir sevgi beslemek... yer ayirtmak gibi biraz, seni en cok sevecek insan benim sanirim. sen henuz benimle degilsin, ne zaman geleceksin yanima bilmiyorum, veya hic gelecek misin onu da bilmiyorum. ama gun olur da bu yaslarima gelirsen ve annen senin yaslarindayken ne dusunuyordu bunu merak edersen bu girdi umarim seni tatmin eder.
    hayat her gecen gun zorlasacak. bundan sakin korkma. sen en iyi kosullarda yetis diye ben elimden gelen her seyi yapacagim. seni tum zorluklara hazirlayamayacagim belki ama guclu olacaksin. dimdik durmayi ogreneceksin. yeri gelecek bana kizacaksin, beni haksiz bulacaksin. ama gunun sonunda biz seninle her zaman ortak bir noktada bulusacagiz. seni asla yargilamayacagim, olmak istedigin insani sekillendirdigin surecte ben hep yaninda olacagim. olur da seni anlamazsam, gec karsima ve anlat bana. farkli bir acidan gormemi sagla her seyi. benim senden ogrenecegim cok sey var cunku. ne zaman kavusacagiz birbirimize bilmiyorum, su an cok var gibi duruyor. ama ben senin yerini kalbimde ayirdim, kocaman bir yer. seni cok seviyorum, seninle tanismak icin sabirsizlaniyorum.
  • evlat olmezsem cok basit planlarim var. teknem olacak ve maviliklere surup duracagim. gel takil istersen benle.