şükela:  tümü | bugün
  • biraz önce izlediğim how i met your mother'da marshall'ın yaptığı şey.15 yaşındayken 30 yaşındaki haline mektup yazıyor ve gelecekte olmasını istediği kişiyi tarif ediyor.evlendiği kadın tarifi pek tutmasa da kesinlikle çok eğlenceli.
    bende yapmayı düşünüyorum ama ya ölmüş olursam diye içten içe endişe duyuyorum.
    şimdi yok yere bulan kişiyi bunalıma sokmaya hakkım var mı a dostlar?
  • (bkz: futureme.org)
  • 8. sınıfta sıra arkadaşımla, lisede ki kendimize yazdığımız salak mektup. okuyunca ne saf olduğunu anlıyor insan. keşke daha uzak bir bana yazsaymışım en azından, istediğim hiçbir şey olmadı ama torun torba var hayat güzeldi neyim dermişim.
  • ben de yazmistim boyle bir mektup, postalamistim da falan. kampanya gibi bir sey vardi. ortaokuldaydik, herkese yazdirmisti hocalar. simdi merak ettim harbiden nerde o mektup? ne zaman gelecekti, arti artik o adreste oturmuyoruz ki:) kulliyen yalanmis megersem...
  • zamanında ben de yazmıştım, bir internet sitesinden. acaba ne zaman gelir ?
    şimdi de bir tane yazıyorum: bir şey değişmedi, değil mi len ?

galiba belli bir döneme kadar daha naif duygularla yazılıyor, sonra geyiğe vuruyor insan. muhtemelen belli bir yaştan sonra yine ciddileşeceğiz ama yazacak bir mektubumuz olacak mı ?
  • --- spoiler ---
    yaşlanmışsın amk. bu ne hal?
    --- spoiler ---
  • mektup yazarken dejavu yaşanması.
  • "bak işte hep dedim sigarayı az iç diye"

ondan da cevap;

"ben sigarayı bırakalı 10 yıl oldu amık başlayan sendin!"
  • "bak ,bütün çabam geriye bakıp da 'bumuydu lan görüp göreceğim şu dünyada'deme diye, gerçi ben şimdiden bunu çok kez dedim itiraf edeyim..ama merak etme sen bari deme niyetindeyim.. bu böyle gitmez,gidecekse zaten gelecekte bir ben olmayacak kanımca.
  • 10 dakika önce yazmış olduğum bir yazıya bile " ıyyy bu ne lan ne salak yazmışım" diyen biri olarak, kendimi gençliğime küfür ettirecek eylem.