278 entry daha
  • bir gecede oturup yazdıklarını okuduğumu bilirim. hiçbir satırını atlamadan. bazen tebessüm ederek bazen de gözümde canlandırarak.
    yarım görünen fotoğrafına uzun uzun baktığımı bilirim. ne var ki o fotoğrafta dediğini bilirim.
    ilk konuşmamızda ”deli ettin beni kadın” deyişini bilirim.
    seni en çok sevişmelerinden, sevişlerinden, sesinden, bir de söylediklerinden bilirim.
    zaman zaman da yazdıklarından kıskanırım seni. kıskanç kadınım ben hani dokunamasam da kıskanırım. paylaşamam.
    sen her sevişmek dediğinde ben seninle sevişiyorum. her gece izmir inliyor.
    kim bilir belki bir gün.
  • kokunu içime çekmek istiyorum. seninle uyumak, güne seninle başlamak istiyorum. seninle hiç durmadan konuşmak yeri geldiğinde tartışmak, birlikte gülmek, film izlemek, sevişmek istiyorum. ben her şeyi seninle sende yaşamak istiyorum.
  • seninle her zaman konuşulacak, anlatılacak, keşfedilecek, paylaşılacak bir şeyler olsun aramızda. bana içinde ''zaman'' geçen cümleler kurma.
    ''yapacak, söyleyecek bir şeyim yok'' da deme. benim söylenecek çok şeyim varken, senin de söyleyecek bir şeylerin olsun. çok şey istemiyorum.
  • güven duygumu kaybettim. kırgınlıklarım var. güvenebileceğim bir sevgili hayal de olsa, günün birinde hayatıma birini dahil etmek istersem ''şair leyla sokak, 40 numarada yaşıyorum'' aklında bulunsun.

sorunları yaşamadan, görmeden, üstüne gitmeden devam edeceksen hiç gelme.
  • umarim deniz kokulu biri olursun. kararli, uyumlu, huzur veren bir adam oldugundan o kadar eminim ki. bu sefer yaniliyor olamam.

sabah gozumu actigimda yanimda seni gormek, gune seninle ve "sleeping with ghosts" ile baslamak, "the decemberists" esliginde hic durmadan sevismek istiyorum.

yasanacak, paylasacak cok sey var. yaninda olmayi, yanimda olmani istiyorum.
563 entry daha
hesabın var mı? giriş yap