2296 entry daha
  • beni hiç üzme demeyeceğim, üzeceksin biliyorum, ben de seni üzeceğim muhtemelen. iki insanı bir araya getirip birbirlerini üzmemelerini beklemek gerçekçi değil bunu öğrenecek kadar deneyim yaşamışızdır her ikimizde. ama sen yine de beni üzme, en azından bir daha toparlayamayacağım, bir araya getiremeyeceğim yerlerimden kırma. beni incitmeye kıyama, ben zaten sana kıyamam. merhamet çok güzel bir şey, umarım sende de vardır. ilişkimizin derinliğini üçüncü kişilerin, bir kadının, bir erkeğin mahvetmesini engelleyeceğiz, özellikle onların gözünde birbirimizin değerini düşürmeyeceğiz öyle değil mi. kavgalar edeceğiz. ettiğimiz kavgaların hiçbiri kendimizden çok şey koyduğumuz, beslediğimiz ortak benliğimizden, ilişkimizden önemli olmayacak, bunu birbirimize öğreteceğiz. önemli olan biziz gerisi sağlam iletişimle çözülecektir. inatlaşmayacak mıyız, eminim inatlaşacağız. aynı evin içerisinde birbirimize çaktırmadan göz ucuyla bakıp ne yaptığını kontrol edip inadı sürdürmeye devam edeceğiz. ama en fazla uyuyana kadar. her gece uyuyacağımız zaman sadece göğsünde uyumuş olmayı diliyorum. sen neyi büyütmen neyi önemsememen gerektiğini çok iyi biliyor olacaksın.

sen bana hayallerini anlatacaksın ben gerçekleşmesi için uğraşacağım. ve onlar gerçek olduğunda senden çok sevineceğim. en iyilerinin seni bulmasını isteyeceğim hep. birbirimizin hayallerini de sahipleneceğiz. hep birbirimizin arkasında olacağımız gibi. bol bol seyahatler, kamplar planlayacağım ben. o yollarda ne müzikler dinleyeceğiz, ne anılar biriktireceğiz. o anılara bakarken beni koklayarak öpüp şanslıyım diye hissedersin umarım. beni hep öpeceksin, ben de seni, koklayarak, şükrederek. sarhoş olup eğlendiğimiz gecelerde beni eve çıkarmak sana düşecek. belki yatağa uzatıp ayakkabılarımı çıkarırken burnuma da bir öpücük kondurursun.

sabah kahvaltıları, öğle yemekleri, akşam yemekleri, dondurmalar, çaylar, şarap geceleri, benim değişik kahve demleme yöntemlerimle mücadele, kamplar, şehirler, ülkeler, yorgunluklar, yılgınlıklar, heyecanlar, destekler, müzikler, tiyatrolar, sinemalar, film geceleri.. yapacağımız çok şey var. her günümüzün hayranlık, tutku ve o güzel sevgi ile dolu geçmesi için çabalayacağız.

bir gün gitmen gerekirse de seni iyi hatırlayacağım şekilde git. gittikten sonra senin adını iyi anmama izin ver, hayalkırıklıkları yaratarak, onu hiç tanımamışım ya da zaten güvenmiyordum laflarını etmeme izin vermeden git. ama sen eğer “o” isen zaten gitmeyeceğini biliyorum.
2709 entry daha
hesabın var mı? giriş yap