şükela:  tümü | bugün
  • yardımsever ve iyi niyetli yazar.
    sağolsun.
  • kendisi okumaktan bihaber olduğundan beni "aktroll" olarak nitelendirmiş bir tür yazar.
  • mangal yürekli rişar.

"düşüncelerine katılmıyorum. ama düşüncelerini savunma hakkını sonuna kadar destekleyeceğim."

ne kadar süslü laf değil mi? bu cümleyi kurabilecek yüce gönüllülük kaç kişide var? hele ki burada.

işte bu arkadaş böyle biri. yeni badim.
  • (bkz: dava)
    (bkz: rrr)
  • bölücü operasyon hesabı.
    reina'daki saldırının faili için "bildiri dağıtanlar ve camide fetva verdirtenler." şeklinde bütün nefretini kusmuş.
    terör örgütleri operasyon yapar, bunun gibi hainler de terör örgütünün amacına hizmet eder.
    hainsiniz, kazanamayacaksınız.
    egm'ye bildirdim.
  • kendisi referandumda oy vermeyerek 3. bir tercihte bulunduğunu sanıyor. tabiki de oy kullanmamanın evet oylarına bir yenisini daha eklemekten farksız olduğundan habersiz.

yine de oy kullanmayacam diyip de evet basacak tayfadan olabilir. o yüzden:

(bkz: aktroll)

(bkz: engelle geç)
  • küfürbaz aktroll, engellemeyeceğim ama ciddiye almaya değmeyenlerden. şu an küfürlerine cevap vermekteyim. boş zaman öldürmek için birebir.
  • kesinlikle liseli. adam yerine koyup konuşmaya değmeyecek biri. vakit kaybı, şey israfı..
  • vodafone arena kombine transferi başlığında görüldüğü üzere 20 nisan 2017 beşiktaş lyon maçında sahip olduğu 401 nolu blokta gişe fiyatı 325 tl olan biletini 475 tl'ye satmaya çalışan ve beşiktaş'tan rant bekleyen başka bir yazar.
    silinirse diye
  • #68435517 entrysinde bazı kadınların toplu taşımada ilgi çekmek için tacize uğradığı yalanını attığını söylemiş. "kadınlar ülkede yoğun şekilde yaşanan taciz tecavüz olaylarından, haksızlığa ugradiklarinda onlari doğru düzgün koruyamayan güvenlik güçlerinden ve adalet terazisi coktan bozulmus hukuk sisteminden dolayı paranoyak oldular, sürekli tetikteler. bu yüzden çoğu erkeğe potansiyel tacizci gözüyle bakıyorlar, ben de yanlış anlamaya kurban gitmemek için kendimce önlemler alıyorum." gibi bir açıklama yapmamış ve kolay olanı seçmiş, yani empatiden yoksun popülist bir söylemde bulunmayi. tacize, tecavüze uğrayan kadınların ataerkil toplumlarda daha da değer kazandığını falan unutmuş yazarımız. tacize ugramak kadınların gurur duyduğu bir şey sonucta. korkudan, kendi ayıbı olmadığı halde utancından susan binlerce kadın yok mesela bu ülkede. kendisini tebrik ederim bu fevkalade tespit için.
    umarım bu zihniyeti değişir ya da kendisi azalarak biter.